گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۳


  به مناسبت دهه فجر صورت گرفت؛
  افتتاح ۴ پروژه شهرداری آبیک با حضور استاندار قزوین به مناسبت دهه فجر ۴ پروژه شهرداری آبیک با حضور استاندار قزوین و هیئت همراه افتتاح شد.

  ، صبح امروز با حضور فریدون همتی استاندار قزوین، معاونان استاندار قزوین، دیگر مسئولان استان و شهرستان آبیک چهار پروژه شهرداری به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، صبح امروز با حضور استاندار قزوین، معاونین، فرماندار آبیک و رواسای شهرستان آبیک چهار پروژه شهرداری آبیک بلوار فردوس، آبیاری قطره ای، زیباسازی زیرگذر اتوبان ورودی آبیک، کلنگ زنی بهسازی پیاده روی بلوار امام خمینی اجرا شد.

  بلوار فردوس شهرک فردوس در ورودی این شهرک واقع. جنوب شهر آبیک به طول ۸۵۰ متر شامل آسفالت، زیرسازی، جدول‌ کاری، روشنایی، فضای سبز و تملک اراضی با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار از جمله پروژه‌ هایی بود که با حضور مسئولان استان افتتاح شد.

  آبیاری قطره‌ ای پارک فدک، بوستان شهید رجایی و میدان مادر شهر آبیک با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار، پل هویزه منطقه مهدیه شهر آبیک با دو میلیارد ریال اعتبار با حضور مسئولان استان قزوین و شهرستان آبیک افتتاح شد.

  لازم به ذکر است که با افتتاح این پروژه منطقه مهدیه شهر آبیک از بن‌ بست خارج شد و از ترافیک و تردد خودروها در بلوار امام خمینی(ره) شهر آبیک بسیار کاسته شد و امنیت این نقطه از شهر را افزایش داد.

  از دیگر پروژه های شهرداری آبیک که با حضور استاندار به بهره بداری رسید، پروژه زیباسازی، نقش برجسته و کاشی‌ کاری دیوار زیرگذر اتوبان شهر آبیک نیز با یک میلیارد ریال اعتبار با حضور مسئولان به بهره‌ برداری رسید.

  در پایان نیز با حضور استاندار قزوین و مسئولان شهرستان آبیک قطعه نخست پروژه تعریض و بهسازی محور آبیک به محمدیه با ۴۳ میلیارد ریال اعتبار به بهره‌ برداری رسید.

  گفتن یاست که این پروژه از ورودی شهر آبیک تا سه‌ راهی زیاران اجرا شده است که این میزان نیمی از پروژه فاز نخست می باشد که نیم دیگر با پیشرفت ۶۹ درصدی در حال انجام است و انتهای این پروژه تا شهر محمدیه ادامه دارد.

  انتهای پیام/۷۷۰۰۶/ز۲۰

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 3 = هجده