گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۴/۲ - ۰۸:۴۰


  امام جمعه موقت شهر آبیک:
  اشتغال فرزندانمان در گرو چرخ‌ کارخانه‌های خودمان است امام جمعه موقت شهرستان آبیک با تبریک هفته اصناف اظهار داشت: اصناف باید از اجناس داخلی استفاده کنند، باید چرخ کارخانه های خودمان بچرخد تا فرزندانمان به کار مشغول شوند.

  حجت الاسلام عبدالصمد رمضضانی امام جمعه موقت شهر آبیک در گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره به اینکه کاسب دوست خداست، اظهار داشت: این نشان‎ دهنده این است که شغل شما مهم است.

  وی با اشاره به اهمیت نقشش اصناف در دوران انقلاب، افزود: اصناف و بازاریان قشر زحمتکش جامعه هستند که در دفاع مقدس و بعد از آن در سازندگی کشور و امروز در رونق اقتصادی نقش بسیار زیادی دارند.

  امام جماعت مسجد جامع شهر آبیک با تاکید بر خرید و فروش کالای ایرانی گفت: اگر می‌خواهیم فرزندانمان بیکار نباشند باید چرخ کارخانه‌های خودمان بچرخد. باید از اجناس داخلی استفاده کنیم، اصناف باید اجناس ایرانی را در اختیار مردم بگذارند.

  حجت الاسلام رمضانی به نقش اصناف در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ادامه داد: باید اقتصادمان درون‌ نگر و برون‌ زا باشد؛ ما باید تلاش کنیم که تنها به داخل کشور و قدرت و توان داخلی چشم امید داشته باشیم.

  وی خطاب به بازاریان و اصناف شهرستان آبیک گفت: امر به معروف و نهی از منکر را در هرجا که حضور دارید انجام دهید و در ماه مبارک رمضان اجازه ندهید در واحد صنفی شما کسی روزه‌ خواری کند.

  امام جمعه موقت شهر آبیک در پایان گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک، راه پیشرفت شهرستان را اتحاد و همدلی دانست و افزود: من از تمام دستگاه‌ های دولتی درخواست دارم که تمام وسایل مورد نیاز خود را از اجناس داخلی و به خصوص کارخانه های شهرستان آبیک، تهیه کنند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  یک × = 4