گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۳/۹ - ۱۵:۱۵


  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک گفت:
  حضور ۱۲۰۰ آبیکی در مراسم سالروز ارتحال امام خمینی(ره) فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، از حضور 1200آبیکی در مراسم سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی خبر داد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، حمزه برین، فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی شهرستان آبیک که در سالن همایش سپاه ناحیه امام صادق(ع) برگزار شد، اظهارداشت: مراسم بیست و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در ۲۳ مسجد استان قزوین و نیز بخش ها و روستاهای استان برگزار می ‌شود.
  وی با بیان اینکه ۱۲۰۰ زائر از شهرستان آبیک به حرم مطهر امام اعزام می شوند یادآورشد: مطابق سال های گذشته مردم فهیم و ولایت مدار آبیکی با حضور در پایگاه های مقاومت بسیج در سراسر شهرستان آبیک، ثبت نام نموده و عازم مرقد امام راحل می شوند تا تجدید میثاقی با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی کنند.
  برین با بیان اینکه امسال نیز مانند سال‌ های گذشته ثبت‌ نام برای ارتحال امام خمینی(ره) در پایگاه‌ های مقاومت انجام شده، افزود: سهمیه امسال شهرستان آبیک جوابگوی حضور مردم نبود و تنها ۱۲۰۰ نفر از متقاضیان این سفر معنوی به مرقد امام  راحل اعزام خواهند شد.
  وی با اشاره به اینکه زائران اعزامی به مرقد امام (ره) از قشرهای مختلف جامعه هستند، اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده، طوری برنامه ریزی صورت گرفته است که نیمی از افراد ثبت نامی را بانوان فهیم آبیکی تشکیل داده اند.
  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، در ادامه با اشاره به زمان و ساعت حرکت کاروان ها، تصریح کرد: کاروان ها مطابق سال های گذشته از مقابل حوزه های مقاومت در ساعت ۱۲ بامداد حرکت و قبل از نماز صبح به مرقد مطهر امام راحل رسیده و با برگزاری نماز جماعت صبح برنامه ها را آغاز خواهند کرد.
  این مسئول با اشاره به اهداف اعزام این کاروان ها، خاطرنشان کرد: آشنایی نسل جوان با اهداف و آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مهمترین هدف از این اعزام هاست. بازخوانی اندیشه های بصیرت افزای امام خمینی (ره) و تجدید میثاق با آرما ن های امام راحل از دیگر اهداف برنامه های بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و اعزام کاروان های زیارتی برای مرقد امام راحل است.
  برین، هدف از اعزام این افراد به مرقد امام راحل (ره) را بیعت مجدد مردم آبیک با بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری دانست و عنوان کرد: آیین بیست وششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) روز ۱۴ خرداد ماه با سخنان رهبر معظم انقلاب برگزار می شود.وی تبیین افکار و اندیشه های امام خمینی (ره) برای نسل جوان را اقدامی لازم و ضروری برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دانست و گفت: سالروز ارتحال امام خمینی (ره) فرصتی برای تبیین اهداف بلند انقلاب اسلامی و موفقیت های نظام در عرصه های مختلف بین المللی است.
  برین با اشاره به این که این افراد تنها نمونه کوچکی از افراد مشتاق برای حضور در مرقد بنیان گذار انقلاب اسلامی است، افزود: کاروان ها شامل اقشار مختلف مردم ولایتمدار آبیک بوده که به نمایندگی از مردم این شهرستان در آیین بیست و ششمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب در تهران شرکت خواهند کرد.
  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، در پایان از تمامی دستگاه های اجرایی در شهرستان آبیک تقدیر کرد و اظهار داشت: خوشبختانه همکاری بین تمامی ادارات و نهادها در شهرستان بسیار عالی بود و ستادهای مختلفی برای هرچه بهتر انجام شدن این مراسم برگزار شد.
  انتهای پیام/
  Print Friendly

  2 پاسخ به “حضور ۱۲۰۰ آبیکی در مراسم سالروز ارتحال امام خمینی(ره)”

  1. hadi گفت:

   ما همیشه در صحنه های دفاع از امام و انقلاب حاضر هستیم.

  2. Hamid گفت:

   ممنونم از برادران شپاه و بسیج که زمینه حضور ما در مرقد امام را فراهم میکنند.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × دو = 6