گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۳/۸ - ۱۳:۳۳


  امام جمعه موقت آبیک:
  سازمان‌های جهانی و حقوق بشری حقوق ملت یمن را احیاء کنند در کشور مظلوم یمن که توسط ررژیم آل‌سعود و متحدانش مورد تجاوز قرار گرفته، زنان و کودکان بی‌گناه زیادی در حال کشته شدن هستند و هیچ سازمان جهانی و حقوق بشری به داد این مردم مظلوم نمی‌رسد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، حجت الاسلام عبداصمد رمضانی امام جمعه موقت شهر آبیک در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته شهر آبیک که در مسجد ولیعصر(عج) برگزار شد، با اشاره به نزدیک شدن سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب و بنیان‌ گذار جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: دشمنان پس از پیروزی انقلاب برای ضربه زدن به نظام وارد عمل شده و توطئه‌ ها و دسیسه‌ های فراوانی چیدند که البته به فضل الهی و هوشیاری امام راحل( ره) و رهبر معظم انقلاب همه آن ها نقش برآب شدند.

  وی ضمن توصیه به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: کسانی که در جامعه ادعای ملاقات با امام زمان (عج) را می‌کنند، دروغگو هستند و باید جلوی آن‌ها با جدیت گرفته شود.‌ فرهنگ مهدویت به ما آموخته که منتظران امام زمان (عج) باید آماده باشند تا زمینه حکومت امام عصر را فراهم کنند.

  حجت الاسلام رمضانی تصریح کرد: باید منتظران حضرت مهدی (عج) همواره در صحنه باشند و با ظلم و فساد مبارزه کنند، انقلاب ما برگرفته از همین فرهنگ است. انقلاب اسلامی به ما و ظهور امام زمان (عج) این نگاه را داد که در هیچ موردی نباید ساکت بنشینیم.وظایف منتظران فقط در دعا کردن برای حضرت مهدی (عج) نیست ، انقلاب میدان روشنگری را برای ما باز کرد و این انقلاب آمد که فرهنگ مهدویت را برای ما تغییر دهد و دید روشنی را ترسیم کند.

  نماز جمعه

  این مسئول با تبریک روز سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: فعالیت‌ های این قشر در شهرستان‌ ها با توجه به تمام تلاش‌ هایی که انجام می‌ دهند از دید و چشم مردم مخفی است. آن‌ها همکاری مردم را می‌خواهند ، آنها باید در جریان امور باشند تا اگر قرار است اتفاقی بیفتد و یا توطئه و فتنه‌ای ایجاد شود جلوی آن را بگیرند،‌ مبارزه با تروریسم و تأمین امنیت در شهرستان از وظایف آن‌ هاست.

  امام جمعه موقت شهر آبیک همچنین با تبریک میلاد علی اکبر(ع) و روز جوان بیان کرد: باید اتکای ما به نبوغ و ابتکار و ایفای نقش میلیون‌ ها جوانی باشد که از دانشگاه‌ ها فارغ‌ التحصیل می‌ شوند.

  حجت الاسلام رمضانی با اشاره مقاومت ملت ایران در مقابل تهدیدها و مشکلات از ابتدای انقلاب تاکنون گفت: اگر امروز ایران برای پیدا کردن راه حل مناسب در حال مذاکره است به این دلیل است که ما خود را مدیون خون شهدا می‌دانیم و می‌خواهیم دربرابر آنان سرافراز شویم.

  این مسئول گفت: طرف‌های مذاکره کننده گمان می‌کردند که ایران با تیم ضعیفی در مذاکرات شرکت کرده و بعد از چند روز می‌ توانند به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنند در حالی‌که  خیلی زود متوجه اشتباه خود شدند.

  امام جمعه موقت آبیک، بیان کرد: داعش دست نشانده آمریکا است که بسیار محافظه کار می‌ باشد و درحالی‌که حمایت همه جانبه‌ ای از آل سعود می‌کند و حتی برخی هواپیماهای آن، یمن را بمباران کرده اما به ظاهر صحبت از آتش بس برای کمک‌ و رساندن موادغذایی و دارویی به یمن می‌کند.

  وی در پایان اضافه کرد: هم‌ اکنون در کشور مظلوم یمن که توسط ررژیم آل‌ سعود و متحدانش مورد تجاوز قرار گرفته، زنان و کودکان بی‌ گناه زیادی در حال کشته شدن هستند و هیچ سازمان جهانی و حقوق بشری به داد این مردم مظلوم نمی‌ رسد. قساوت آمریکا حداکثر است و رحمی ندارد اما مردم یمن به صحنه آمدند و دشمن و برخی کشورهای منطقه را به چالش کشیدند.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 7 = بیست هشت