گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۰


  نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع)
  حضور سپاه در صحنه های جهانی عامل شکست سعودیها و داعشی هاست نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع) با اشاره به شگست های پی درپی داعش اظهار داشت: حضور سپاه در تمامی صحنه های بین الملی عامل شکست داعشی ها و سعودی ها است.

  حجت الاسلام پنجی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع) در گفت و گو با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره به رسالت سنگین سپاه، اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو شکل گیری تا کنون در راستای رسالت خطیر و وظیفه سنگین خود که همانا پاسداری از انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی می باشد، موفق عمل کرده است.

  وی تصریح کرد: از آنجا که وظیفه سپاه حفظ نظام و انقلاب و دست آوردهای آن است باید نیروهای آن از لحاظ معنویت در سطحی باشند که این مهم را به خوبی به انجام رسانند و این دقیقا آن چیزی است که نظام ما را از سایر نظام ها متمایز می سازد.

  مسئول حوزه نمایندگی سپاه امام صادق (علیه السلام) اشاره کرد: با مروری بر انقلاب های مطرح دنیا نظیر انقلاب کبیر فرانسه با اعتقاد به اومانیزم و سکولاریزم  و ترسیم قوانین و مقررات اجتماعی بر همین اساس یا اتحاد جماهیر شوروی با شعار کمونیزم و اصالت ماده و یا ناسیونالیزم فعلی و عدم توفیق آن ها می توان به این نکته رسید که اگر انقلابی اعتقاد الهی نداشته باشد دوام نخواهد آورد.

  این مسئول عنوان کرد: انقلاب اسلامی با اعتقاد الهی و با تلاش و کوشش آحاد ملت و کسانی که رسالت حفظ آن را بر عهده دارند، بیش از ۳۵ سال است که به جلو می رود و امیدواریم به آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر دست یابیم و این انقلاب را به انقلاب جهانی حضرت مهدی (ع) منتقل نماییم و توفیق یابیم در این مسیر بیش از پیش موفق باشیم.

  حجت الاسلام پنجی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول ۳۶ سال گذشته تا کنون کارنامه درخشانی داشته است، افزود: نقش سپاه در دفاع از منافع ملی، تامین امنیت، دفاع از ارزشهای انقلاب و پیشبرد آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی در داخل و خارج کشور بر کسی پوشیده نیست.

  وی ادامه داد: کلید خوردن سپاه هراسی از سوی نظام سلطه با محوریت آمریکا در تداوم پروژه های ایران هراسی و اسلام هراسی نشان از جایگاه برجسته و ممتاز سپاه از منظر دشمن دارد. یکی از عوامل شکست دشمنان در طول ۳۶ سال گذشته تا کنون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.

  نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع) با بیان اینکه سپاه در انجام وظایف محوله موفق بوده است، افزود: امروز حضور نیروهای سپاه در عراق و شکست های پی در پی داعش و شکست سعودی ها در یمن ناشی از موفقیت سپاه پاسداران انقلاب بوده است.

  این مسئول معنویت، بصیرت و ولایت مداری را سه عنصر موفقیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: ایمان، فداکاری، مجاهدت در راه خدا، صبر و استقامت، توکل، روحیه نترسیدن از مرگ آثار عنصر معنویت در وجود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

  مسئول حوزه نمایندگی سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، با بیان اینکه سپاه پاسداران اسلامی مولود انقلاب است افزود: از روزی که به فرمان امام راحل(ره) این نهاد انقلابی شکل گرفته تا به حال منشا برکات و خیرات بوده است.

  وی بیان داشت: ایثار پاسداران انقلاب اسلامی قبل از پیروزی انقلاب بر کسی پوشیده نیست و از آغاز جنگ تحمیلی هم در کنار دیگر نیروهای مسلح وظیفه خود را در دفاع از آرمان های اصیل اسلامی به خوبی انجام داده است.

  حجت الاسلام پنجی در پایان با بیان اینکه برای دفاع از ارزش های دینی انقلاب این لباس سربازی را بر تن کرده ایم، خطاب به حاضران افزود: پاسداران به عنوان ادامه دهنده راه شهداء که جانشان را فدا کرده اند باید مراقب بوده و روحیه فداکاری را بالا ببریم تا هر کجا نیاز بود از ارزش های انقلاب دفاع کنیم.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × دو = 14