گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۰


  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع):
  عزت ایران اسلامی پای میز مذاکره بدست نیامده است فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) با اشاره به تهدیدهای سران آمریکایی علیه ایران یادآور شد: ایران عزت خود را مدیون خون پاک شهدا است و مذاکرات برای ایران عزت نمی آورد.

  حمزه برین، فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک در گفتگوی با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره به ناامنی کشورهای منطقه، اظهار داشت: در حالی که در اطراف کشور ایران و منطقه خاورمیانه شاهد نا امنی‌ های مختلفی هستیم ولی در ایران شرایط امنیتی بسیار خوبی وجود دارد و دشمنان با وجود ایجاد فشار و تحریم و دیگر ترفندهای خود هیچ کاری نتوانسته‌ اند بکنند.

  وی با بیان اینکه امنیت کنونی ایران بیانگر عزت و اقتدار و سربلندی کشور است، تصریح کرد: این عزت و سربلندی را پای میز مذاکره به دست نیاورده‌ایم و بلکه با خون هزاران شهید به دست آمده است.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، ادامه داد: رهبری و ولایت فقیه در ایران یکی از مهم ترین ارکان امنیت کشور و اقتدار جمهوری اسلامی است و در حالی که در کشور شاهد قومیت‌ ها و مذاهب مختلفی هستیم ولی با رهبری مدبرانه ولی فقیه هیچ مشکلی در کشور ایجاد نمی‌ شود.

  آقای برین فرمانده سپاه آبیک

  این مسئول با اشاره به موضوع انقلاب کشور مصر یادآور شد: در حالی که مصر یک کشور متمدن است و تفاوت بسیار زیادی با دیگر کشورهای عربی دارد ولی انقلاب این کشور به علت نداشتن رهبر مقتدر و مناسب، در مدت کوتاهی شکست خورد.

  برین اتحاد و همدلی را به عنوان رکن دیگر اقتدار و عزت کشور دانست و بیان داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد همدلی و وحدت بسیار خوبی در سطح کشور هستیم و مردم در هر صحنه‌ ای که نیاز باشد حامی این نظام و انقلاب هستند و نمونه آن را در روز قدس و ۲۲ بهمن و ۹ دی و . . . می‌ بینیم.

  وی با تاکید بر اینکه همه با قدر امنیت را به عنوان یک نعمت بزرگ بدانیم، تأکید کرد: باید دشمنان پیش روی خود را بشناسیم؛ آل سعود جنایاتی را انجام می‌ دهد که به مراتب بدتر از جنایات صدام و رژیم صهیونیستی است و هدف آن ها کشتن مردم یمن است.

  برین در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد: سخنان مقام عظمای ولایت خطاب به مسئولین و بیان این که توقع ملت از مسئولین این است که پشت سر ولایت و تحت اوامر مقام ولایت تصمیم گیری و حرکت کند.

  این مسئول یادآور شد: نگاه ما به مذاکرات منطبق با عقل و منطق است و مذاکره ای که در سایه تهدید باشد مذاکره نیست! و دشمن باید بداند که ملتی که شهید داده است و فرهنگ شهادت را دارد هرگز تحقیر را نمی پذیرد و ملت ما پای ارزشهای خود ایستاده است و از نثار جان و مال خود دریغ نمی کند.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک در پایان گفت و گو با خبرنگار نگاه آبیک، به نقش بسیار مهم رسانه‌ ها در اطلاع‌ رسانی در مورد این گونه وقایع در کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت: ابزار اصلی دشمنان در این جنگ رسانه‌ ها هستند و ما نیز باید با تمام توان در این عرصه وارد شویم.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 3 = چهار