گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۷


  مراسم یادبود شهدای زیاران برگزار شد مراسم یادبود 33 شهید روستای زیاران با حضور پرشور مردم روستای زیاران و مسئولین شهرستان آبیک برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، مراسم یادواره شهدای زیاران با حضور پرشور مردم روستای زیاران از توابع شهرستان اّبیک برگزار شد.

  در حاشیه این مراسم علی نجاران، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی (ره) روستای زیاران در گفت وگو با خبرنگار نگاه آبیک، اظهار داشت: هدف از برگزاری یادواره شهدا زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در این مسیر است.

  وی تصریح کرد: با توجه به اینکه منطقه زیاران توریستی است و مسافران زیادی با فرهنگ های گوناگون به این منطقه وارد می شوند، برگزاری برنامه های فرهنگی به ویژه یادواره شهدا از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا بتوانیم اهداف و منش شهدا را بیش از پیش گسترش دهیم.

  فرمانده حوزه مقاومت بسیج زیاران تأکید کرد: مراسم یادواره شهدای زیاران با سخنرانی سردار عروج، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران و همرزم شهید عماد مغنیه برگزار خواهد شد و قطعا پیامهای خوبی از طرف این سردار بزرگ اسلام به مدعوین انتقال داده خواهد شد.

  نجاران ادامه داد: مردم شریف زیاران با تقدیم ۳۳ شهید به انقلاب اسلامی که یکی از آن ها هنوز پیکر پاکش به آغوش خانواده بازنگشته و جاویدالاثر است، وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت کرده و همواره پشتیبان انقلاب بوده و خواهند بود.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 + هشت =