گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۷


  امام جمعه آبیک:
  اعدام شیخ نمر عرستان را در جهنم فرو خواهد برد امام جمعه آبیک با اشاره به اعلام حکم اعدام شیخ نمر گفت: عربستان با اعدام شیخ نمر خود را به اعماق جهنم خواهند انداخت.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، در این تجمع که همزمان با سراسر کشور در حوزه های علمیه سراسر استان برگزار شد، تجمع کنندگان حکم ظالمانه علیه شیخ نمر باقر النمر از علمای عربستان بدست رژیم آل سعود را محکوم کردند.

  طلاب و روحانیان شهرستان آبیک نیز با برگزاری تجمع اعتراض آمیز در مسجد ولی عصر(عج) عدم اجرای صدور حکم شیخ نمر توسط رژیم آل سعود را خواستار شدند.

  آنان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود از سکوت مجامع بین المللی و سازمان های به اصطلاح حقوق بشر در برابر جنایات رژیم آل سعود انتقاد کردند.

  در ادامه شعارهای «الله اکبر، محمد رسول الله و علی ولی الله» در بین تجمع کنندگان طنین انداز شد.

  حاضران در این تجمع با تکرار شعارهای «مرگ بر آل سعود، آل سعود ننگت باد ننگت باد/ آل سعود شرمت باد، شرمت باد»  از رژیم منحوس و فاسد سعودی اعلام برائت کردند.

  طلاب با سر دادن شعارهای « مرگ بر آل سعود»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» خواهان آزادی شیخ نمر شدند و از سکوت مجامع جهانی و جهان عرب در برابر جنایت‌ های آل سعود انتقاد کردند.

  در این تجمع حجت الاسلام سید ابوتراب موسوی نماینده ولی فقیه شهرستان آبیک با محکومیت صدور حکم اعدام این عالم برجسته عربستان گفت : ما به رژیم آل سعود هشدار می دهیم که از جنایات خود به ویژه اجرای این حکم و جنایت در یمن دست بردارند. رژیم آل سعود با این جنایات خود در مسیر و اهداف استکبار جهانی گام بر می دارد.

  در این مراسم بیانیه ای علیه صدور حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر قرائت شد که در آن ضمن اشاره به حمایت های آشکار و پنهان رژیم منحوس آل سعود از گروه تروریستی داعش اعلام شد که این بار با صدور حکم اعدام این روحانی شیعه نیات پلید رژیم دست نشانده آل سعود بر همگان آشکار شده است و حوزه علمیه آّیک با حضور علما و روحانیان و طلاب مراتب انزجار خود را از صدور این حکم اعلام می کند.

  در ادامه، مجری برنامه، دلایل اعدام شیخ نمر را عواملی چون حمایت از حقانیت و حقوق تشیع، سخنرانی های آتشین و تزلزل حکومت آل سعود بر شمرد و حاضران در مراسم هم با شعارهای «ما شیعه­ی علی و حق شناسیم/ از دشمنان خود نمی هراسیم» و «سلم لمن سالمکم یا علی/ حرب لمن حاربکم یا علی»، «مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر اسلام امریکایی و امریکا، سعودی ننگ به نیرنگتان» بر دست نشاندگی آل سعود و جنایت های استکبار جهانی مهر تایید زدند.

  تجمع کنندگان در پایان با اعلام حمایت از شیخ نمر باقر النمر و حرکت انقلابی وی، اقدام ظالمانه آل سعود در صدور حکم اعدام وی را محکوم و تأکید کردند امت اسلامی این حرکت را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

  این تجمع با محوریت ظلم‌ ستیزی، افشای جنایات ملموس آل سعود، حمایت امریکایی‌ ها و صهیونیست از این جنایات و دفاع از مردم مظلوم یمن برگزار شد.

  لازم به ذکر است سخنران پایانی این تجمع اعتراض آمیز، حجت الاسلام حسینی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آبیکد بود.

  انتهای گزارش/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 − سه =