گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۸


  همایش شوراهای بخش بشاریات برگزار شد همایش شوراهای بخش بشاریات با حضور نماینده مجلس در خاکعلی برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک ، همایش شوراهای اسلامی و دهیاران با حضور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی داود محمدی، مدیرکل دفتر امور روستایی حبیبی انبوهی، امام جمعه محترم بشاریات اکبری، سرپرست کاظم زاده شهرداری خاکعلی و برخی مسئولین محترم ادارات شهرستان آقای نسایی، شوراهای اسلامی روستاها، دهیاران و شورای شهر در محل کانون پرورش فکری کودکان شهر خاکعلی برگزار گردید.

   در این همایش منوچهر رجبی بخشدار بشاریات ضمن عرض خیر مقدم با اشاره به برنامه های آتی در بخش به گنجاندن برنامه های فرهنگی در کنار سایر برنامه ها اشاره نموده و خواستار همدلی هر چه بیشتر شوراها با مردم و دهیاران در راستای حل مشکلات و مسایل اقتصادی و امنیتی در روستاها شد.

  دکتر یاوری رئیس شورای شهر خاکعلی به مشکلات مبتلا به  شهر از جمله انتخاب شهردار اشاره نموده و خواستار مساعدت استانداری، فرمانداری و بخشداری برای حل این موضوع شد.

  آقای حجت قاسمی رئیس شورای بخش با اشاره به مشکلات مبتلا به روستاها در خصوص نیاز روستاییان و روستا به آب کشاورزی اشاره نمود و گفت: توجه به مشکلات روستایی ها باید در اولویت قرار بگیرد.

  وی با اشاره به تعطیلی کشاورزی در برخی از روستاها به علت کمبود آب، متذکر شد: با از بین رفتن کشاورزی شاهد مهاجرت مردم روستا به شهرهای اطراف خواهیم بود.

  حبیبی انبوهی مدیر کل محترم دفتر امور روستایی با اشاره به قوانین و مقررات مالی و اداری شوراهای اسلامی، حرکت هرچه بیشتر شوراهای محترم را در این خصوص خواستار شد و گفت: تمامی مسئولین باید در راستای کمک به مردم دست به دست هم دهند تا این مشکلات هرچه زودتر برطرف شود.

  حجت الاسلام اکبری امام جمعه بشاریات خواستار توجه بیشتر به حوزه فرهنگ شد و گفت: اقدامات انجام شده در بحث فرهنگی در بخش بشاریات بسیار اندک بوده و پاسخگوی نیاز ساکنین این بخش نخواهد بود.

  داود محمدی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی به خدمات انجام شده در دوره های اخیر اشاره نموده و با توجه به محدودیتی های مالی دولت به دلیل تحریم ها و کم شدن میزان درآمدهای حاصل از فروش نفت در این دوره از کم بودن میزان اعتبارات مالی دولت سخن گفت.

  در ادامه به عنایت ویژه دولت به راه های روستایی، مساله آب کشاورزی و برنامه قابل انجام در این خصوص اشاره کرد و گفت: به زودی شاهد برطرف شدن مشکل راه ها  و جاده ها و همچنین آب این بخش خواهیم بود.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  2 + = ده