گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۶


  امام جمعه آبیک:
  چهره ننگین آمریکا در حمایت از کشتار مردم یمن ننگین تر شد امام جمعه آبیک با اشاره به حمایت نظامی آمریکا از آل سعود گفت: آمریکا که آبرویی نداشت و با حمایت از جنایات عربستان خود را بی آبروتر کرد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، حجت الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه شهر آبیک در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته شهر آبیک که در مسجد ولیعصر(عج) برگزار شد، با اشاره به جنایات آل سعود اظهار داشت: سعودی ها با حمله به به مردم مظلوم یمن؛ جنبه های توحش و خوی درندگی خود را به جهانیان نشان دادند، که چگونه از چهره های کریه زشت آمریکایی اسرائیلی در نسل کشی تبعیت می کنند.

  وی آمریکا را بیش از پیش بی آبرو خواند و گفت: آمریکایی ها در یمن از رژیم آل سعود حمایت می‏ کند و به آن ‏ها اطلاعات نظامی و سلاح می‏ دهد. بی ‏آبرویی از این بیشتر. یک ملت را محاصره غذایی و دارویی و انرژی کرده ‏اید و می‏ گویید کسی کمک نکند؟»

  حجت الاسلام موسوی با اشاره به سخنان مهم رهبری در دیدار هزاران نفر از معلمان بیان داشت: اهمیت اساسی و مهم آموزش و پرورش در شکل‏ دهی به دنیای آینده‏، لزوم توجه مسئولان به معیشت معلمان‏، تلاش دشمن برای تحریک معلمان علیه اسلام و نظام اسلامی با آگاهی و نجابت معلمان شکست خورده است‏، همه باید بدانند، که دشمنان این ملت تلاش دارند تا از مسائل صنفی و معیشتی معلمان برای صدمه به نظام اسلامی استفاده کنند.

  IMG_8178

  خطیب نماز جمعه شهر آبیک، اضافه کرد: این در حالی است که معلمان با توجه به آگاهی و نجابتی که دارند، هرگز ابزار دست دشمن نبوده و نخواهند شد و سابقه گذشته نیز نشان داده است که تلاش دشمنان ملت برای سوء استفاده از مسائل معیشتی و صنفی معلمان با شکست مواجه شده است.

  وی با اشاره به تلاش های دشمن در اختلاف افکنی بین مردم و دولت متذکر شد: این‏که رسانه‏ های مختلف دشمن برای تحریک مسائل صنفی معلمان به ‏کار گرفته شده است، نشان از آن دارد که دشمن در لباس دلسوزی برای‏ معلمان به‏ دنبال آسیب وارد کردن به امنیت اجتماعی کشور و صدمه به جایگاه معلم و معلمی در کشور است.

  نماینده ولی فقیه در آبیک، ادامه داد: متاسفانه گاه مشاهده می ‏شود که برخی بر این مسائل صنفی و معیشتی دامن می‏ زنند در حالی‏ که مسئولان باید برای‏ حل مشکلات معیشتی معلمان تلاش کنند.

  وی تأکید کرد: از آن‏ سو معلمان آگاه و با درایت، خود را ابزار دست دشمنان قرار ندهند. «معملان ما نجیب، مؤمن و بیدارند و از توطئه دشمن غافل نیستند. اقدام فلان رسانه خارجی از روی دلسوزی برای معلم نیست. از روی بددلی و کینه ‏جویی به اسلام و نظام اسلامی است.»

  IMG_8177

  حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه بیانات رهبری برای مسئولین فصل الخطاب است تاکید کرد: که ایشان تیم کنونی را به لزوم رعایت خطوط اصلی و پرهیز از پذیرش تحمیل و تحقیر و تهدید توصیه کردند.

  ایشان در پاسخ به تهدیدات آمریکایی‏ ها بیان داشت: آمریکایی ها چرا غلط زیادی و تهدید به حمله می‏ کنند. به رئیس جمهور سابق آمریکا هم گفته بودیم که دورانی که کشوری بتواند به کشور دیگر صدمه بزند و از آسیب در امان بماند گذشته است و اگر آمریکا علیه ملت ایران حماقتی مرتکب شود، ملت ایران متعرض را رها نخواهد کرد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  8 − = دو