گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۰۸:۲۴


  آغاز رزمایش ۸۵۰ نفری مدافعان حرم در آبیک رزمایش یک هزار نفری مدافعان حرم صبح امروز با حضور اقشار مختلف بسیجی شهرستان البرز در منطقه هفت شهر محمدیه فعالیت خود را آغاز کرد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، این رزمایش با مشارکت و همراهی عموم اقشار بسیجی، ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه امام صادق (ع) هلال احمر شهرستان آبیک به همراه سایر ارگان ها برگزار شد.

  نیروهای بسیجی در قالب گردان‌ ها و گروهان‌ های مختلف به مدت دو روز در منطقه عمومی رزمایش مدافعان حرم حضور دارند و مطابق برنامه‌ ریزی صورت گرفته از سوی مسئولان سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، اهداف عملیات را پیگیری می‌ کنند.

  مطابق اظهار نظر مسئولان برگزاری رزمایش مدافعان حرم در شهرستان آبیک، نیروهای حضور یافته در مراحل مختلف این رزمایش از مناطق، شهرها و روستاهای بومی شهرستان انتخاب شدند تا علاوه بر ایجاد آمادگی میان اقشار مختلف مردم و بسیجیان شهرستان آبیک، به نحو مطلوب از ظرفیت و توان تمامی گروه های مختلف بهره‌ برداری شود.

  رزمایش مدافعان حرم علاوه بر شهرستان آبیک، در سایر مناطق استان قزوین نیز به صورت همزمان در حال برگزاری بوده که با توجه به جمعیت و شرایط جغرافیایی این شهرستان، مسئولان برگزاری رزمایش انتظار دارند اقدامات پیش‌ بینی شده برای مراحل مختلف این مهم از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

  کارشناسان نظامی و مسئولان سپاه ناحیه امام صادق که فعالیت اجرایی رزمایش مدافعان حرم را در شهرستان آبیک پیگیری کردند بر ضرورت توجه بیش از پیش آموزش‌ های ارائه شده به نیروهای بسیجی تأکید داشته تا بتوانند در مراحل گوناگون رزمایش از آن‌ ها بهره‌ برداری کنند.

  لازم به ذکر است؛ در روزهای گذشته مسئولان ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه امام  صادق (ع) با استفاده از تابلوهای تبلیغاتی و اعلام رادیویی به وسیله خودرو برای حضور اقشار مختلف مردم و بازدید از مراحل گوناگون آن دعوت کرده تا در صورت تمایل از محل عمومی رزمایش بازدید کرده و با چگونگی روند این رزمایش آشنا شوند.

  حمزه برین فرمانده سپاه ناحیه امام صادق شهرستان آبیک با اشاره به اهمیت حضور مردم آبیک در این رزمایش اظهار داشت: حضور اقشار مختلف مردم در کنار بسیجیان شهرستان آبیک علاوه بر ایجاد همبستگی میان آحاد جامعه موجب تقویت و ارتقای فعالیت‌ های اجتماعی و فرهنگی در سطح این شهرستان می‌ شود و زمینه بهبود جنبه‌ های اجتماعی رزمایش را فراهم می‌ کند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 3 = چهار