گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۳


  وقوع تصادف زنجیره ای در اتوبان قزوین-تهران لغزندگی جاده و عدم توانایی راننده ی تریلی در محور اتوبان آبیک به قزوین باعث تصادف زنجیره ای و ترافیک شدید در این محور شد .

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، بعد از ظهر روز گذشته ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۴ یک دستگاه تریلی اسکانیا به علت لغزندگی جاده و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه بعد از برخورد با گاردریل به لاین مخالف منحرف و با دو خودرو سانتافه و پژو ۲۰۶به شدت برخورد کرد که در این حادثه راننده سانتافه به شدت زخمی و متاسفانه سرنیشین آن که یک خانم بود بعلت باز نشدن کیسه هوا و شدت آسیب دیدگی در دم فوت شد که توسط عوامل هلال احمر رها سازی شد و سرنشینان پژو ۲۰۶ نیز به شدت آسب دیدند .

  محمدحسن رجبی رییس هلال احمر شهرستان آبیک در گفت و گو با خبرنگار نگاه آبیک، در این خصوص گفت: این حادثه در ۱۵ کیلومتری پایگاه امداد جاده ای هلال احمر و ورودی آبیک رخ داد که آمبولانس وست نجات هلال احمر آبیک بعد از اعلام خبر بلا فاصله به محل اعزام شدند ولی به علت شدت حادثه ، عوامل امدادی هلال احمر محمدیه ،نظر آباد و هشتگرد و همچنین عوامل اورژانس آبیک ،ناصرآباد ،زیاران و نظرآباد نیز به محل اعزام شدند.

  وی با اشاره به ترافیک سنگین حاصله از این تصادف زنجیره ای، بیان داشت: در این حادثه در حدود ۶۰خودرو با هم برخورد کردند که باعث ترافیک شدیدی شد که تا نیمه شب ادامه داشت و عزیزان پلیس راه و آتش نشانی در بازگشایی آن بسیار زحمت کشیدند .

  رجبی در پایان از عوامل پلیس راه ،اورژانس ،آتشنشانی و هلال احمر شهرستانهای آبیک ،محمدیه ،نظر آباد ،زیاران و ناصرآباد که در این حادثه حضور داشتند تقدیر و تشکر نمود .

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  2 × = دو