گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۷


  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) گفت:
  نهادینه شدن تفکر بسیجی علت پیروزی مسلمانان در سوریه فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) نهادینه شدن تفکر بسیجی را علت پیروزی مسلمانان دانست و گفت: هرجا این تفکر ایجاد و نهادینه شود، شاهد تحول سیاسی خواهیم بود.

  حمزه برین، فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، در گفت و گو با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره به توطئه دشمن بیان داشت: آمریکا و کشور های غربی برای آسیب رساندن به اسلام و انقلاب اسلامی و رسیدن به اهداف شیطانی خود، مسئله هسته ای و موضوعات حقوق بشر را دستاویز قرار داده اند.

  وی با اشاره به واقعیت پیوستن سخن امام خمینی درباره صدور انقلاب به کشورهای مسلمان اظهار داشت:  امروز انقلاب اسلامی ما به جهان صادر شده و با این جهانی شدن، منافع استکبار در دنیا و خاورمیانه به خطر افتاده است و از این طریق می خواهند موانع خود را برای سلطه و ظلم بیشتر در جهان از میان بردارند.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، علت پیروزی محور مقاومت در کشور های سوریه، لبنان و عراق را وجود تفکر بسیجی دانست و عنوان کرد: هرجا این تفکر ایجاد و نهادینه بشود، تحولات بزرگی در موضوعات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی به وجود آمده و جامعه بیمه خواهد شد.

  آقای برین فرمانده سپاه آبیک

  این مسئول با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: اگر رهنمود های مقام معظم رهبری اجرایی می شد، امروز کشور ما دچار چالش های مختلف اقتصادی نبود و بسیج از ابتدای انقلاب اسلامی اثبات کرده که در اجرای فرامین ولی فقیه و دفاع از انقلاب همواره در میدان عمل حضوری و مستمر داشته است.

  برین تأکید کرد: امروز دشمنان ما با تهاجم فرهنگی به میدان آمده اند و با استفاده از تمامی امکانات خود کانون خانواده را مورد هدف قرار داده اند که نقش رسانه ها در اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم بسیار با اهمیّت است و تأکید کرد: باید امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فراگیر شده و همه برای حفظ اسلام و اجرای احکام الهی آن تلاش کنند.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک،  با تاکید بر این‌که اصلاحات ساختاری در سپاه ضرورتی اجتناب ناپذیر است، ادامه داد: «با توجه به ماموریت اصلی سپاه در شناخت ماهیت تهدیدات علیه انقلاب، ماهیت این گونه تهدیدات و اهمیت برخورد با هر نوع فعالیت علیه نظام باید در نوع سیاست‌های سپاه اثرگذار باشد.

  وی تغییرات شرایط محیطی در کشور، منطقه و جهان را بسیار سریع دانست و یادآور شد: تمامی این اتفاقات در اقصی نقاط جهان به ویژه منطقه خاورمیانه از پیامدهای انقلاب اسلامی و مقاومت‌هایی است که انقلاب در طول ۳۰ سال گذشته از خود نشان داده است.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، در پایان گفت: اگر در هر جایگاه و مسئولیتی که برعهده داریم برای خدا کارکرده و خلوص نیّت داشته باشیم، می توانیم در راه اعتلای ارزش های نظام و انقلاب اسلامی حرکت کرده و ثابت قدم باشیم.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  چهار × 2 =