گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۳


  برگزاری همایش بزرگداشت هفته مقام معلم همایش بزرگداشت هفته مقام معلم به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر آبیک در تالار نیلوفر این شهر برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک،  همایش تجلیل از جایگاه معلم با حضور داوود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین، جمعی از معلمان شاغل و بازنشسته خانم و آقا شهر آبیک و جمعی از سایر مسئولین شهری در تالار نیلوفر برگزار شد.

  این همایش که به مناسبت هفته معلم برگزار شد با حضور مسئولان شهری و استانی از ۱۷ معلم نمونه شهرستان آبیک تجلیل شد.

  آزیتا کریم‌ زاده، مریم یکه‌ فلاح، ناهید عسگری، خسرو معافی، بتول تک‌ روستا و نسرین چنبری‌ راد به ترتیب معلمان نمونه پایه اول تا ششم مقطع ابتدایی بودند که در این همایش مورد تقدیر قرار گرفتند.

  همچنین در این همایش معصومه محمد آقایی به عنوان معاون نمونه پایه ابتدایی و وحید ابراهیمی به عنوان مدیر نمونه پایه ابتدایی، فرهنگ رازه به عنوان معاون نمونه متوسطه اول، شفیع حاجی‌ پور به عنوان مدیر نمونه متوسطه اول، محسن غفاری به عنوان دبیر نمونه متوسطه دوم و آمنه احمدی به عنوان دبیر نمونه متوسطه دوم تجلیل شدند.

  عذرا خطیبی به عنوان معاون نمونه متوسطه دوم و اسد جوان به عنوان مدیر نمونه متوسطه دوم و سید اسماعیل رضایی به عنوان آموزگار نمونه تربیت بدنی در همایش بزرگداشت هفته مقام معلم شهرستان آبیک تجلیل شدند.

  میرزامحمد زرگر به عنوان دبیر نمونه متوسطه اول و مرتضی محمدی زیارانی به عنوان دبیر نمونه متوسطه اول در این همایش مورد تقدیر قرار گرفتند.

  در این همایش از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک از معلمانی که در طرح‌ های بهداشتی فعال بودند با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد؛ از سوی کمیته امداد امام خمینی شهرستان آبیک نیز از معلمان و مدیرانی که در طرح‌ های کمیته امداد این اداره را یاری رسانده بودند نیز تجلیل شد.

  از سایر برنامه های این همایش می توان به اجرای سرود توسط دانش‌ آموزان دختر استثنایی نور، قرائت شعر از سوی یکی از معلمان و اجرای سرود توسط دانش‌ آموزان پسر امام سجاد(ع)، قرائت پیام تبریک هفته معلم، گزارشگری فوتبال توسط نونهال آبیکی، تجلیل از سه نفر از بسیجیان فرهنگی و هشت نفر از فرماندهان حوزه بسیج دانش‌ آموزی مدارس شهرستان آبیک اشاره کرد که با استقبال خوب فرهنگیان همراه بود.

  یازم به ذکر است حجت‌ الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه شهر آبیک، عبدالحسین داداشی فرماندار شهرستان آبیک، مهرداد یحیایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک، به همراه معاونین، علیرضا امامقلیان شهردار آبیک و اعضای شورای اسلامی این شهر و جمعی از مسئولان ادارات این شهرستان نیز در این همایش حاضر بودند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 4 = سی شش