گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۹


  مدیر اداره آموزش و پرورش
  احترام به نیاز معلمان کوچکترین خواسته این قشرست مدیر اداره آموزش و پرورش گفت: احترام به نیاز معلمان کوچکترین خواسته این قشر است.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، مهرداد یحیایی، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک، در سخنرانی پیش از آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته شهر آبیک در مسجد ولی‌ عصر (عج) این شهر با اشاره به آغاز هفته معلم خاطرنشان کرد: از مسئولان شهرستان آبیک انتظار داریم برای تکریم و احترام به معلمان در این هفته در جشن‌ های مدارس شرکت کنند و به پاس خدمات معلمان مقام آنان را گرامی بدارند.
  وی با اشاره به عدم رسیدگی به خواسته های صنفی فرهنگیان، تصریح کرد: امروز معلمان به دنبال تحقق مطالبات صنفی خود هستند که نباید این موضوع را با مسائل دیگر مرتبط دانست. امروز معلمان به دنبال مقصر برای دریافت مطالبات خود نیستند بلکه به دنبال مشارکت برای رفع مشکلات و تحقق مطالبات خود هستند.
  یحیایی با اشاره به خواسته معلمین و فرهنگیان از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، اذعان کرد: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار داریم از حداکثر توان و تمام تلاش خود برای تحقق مطالبات معلمان به کار بسته تا معلمان به حق و حقوق واقعی خود دست یابند.
  این مسئول با اشاره به عملکردهای این حوزه برای دستیابی فرهنگیان به خواسته های صنفی خود، تصریح کرد: برای تحقق مطالبات معلمان اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی مذاکره کرده و مشکلات معلمان استان قزوین در شورای اداری و شورای آموزش و پرورش این استان مطرح شده است.
  IMG_7956
  مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک، اضافه کرد: حتی خواسته‌ ها و تقاضاهای شفاهی و کتبی معلمان استان قزوین شخصا به دست وزیر آموزش و پرورش ارسال شده تا پیگیری لازم صورت گیرد.
  وی با اشاره به نقش مسئولان و مدیران شهرستان در تحقق این خواسته ها، اضافه کرد: از مسئولان شهرستان آبیک نیز انتظار می‌ رود برای رفع مشکلات معلمان شهرستان آبیک با اعلام به مسئولان مافوق خود گام‌های موثری بردارند. معلمان باید با هم‌ دلی و هم‌ زبانی با دولت و نیز سعه صدر و صبوری شاهد تحقق مطالبات و رفع مشکلات خود باشند.
  یحیایی با اشاره به این که همه می دانند، این مشکلات یک روزه به وجود نیامده است، بیان داشت: همه می دانیم مشکلی که یک روزه به وجود نیامده است، یک روزه هم از بین نخواهد رفت، همکاران باید صبور باشند.
  این مسئول با اشاره به برگزاری جشنواره خیران مدرسه‌ ساز شهرستان آبیک در هفته آخر اردیبهشت ماه جاری اظهار کرد: با توجه به افزایش آمار جمعیت دانش‌ آموزی در شهرک بعثت و شهرک فردوس، برای سال تحصیلی پیش رو احداث مدارس جدید در این دو شهرک یکی از واجبات است.
  مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک، افزود: از مسئولان شهرستان آبیک درخواست می‌ شود نسبت به ساخت مدرسه در دو شهرک فردوس و بعثت تدابیر لازم را بیاندیشند؛ اگرچه از مسئولان و خیران مدرسه‌ ساز انتظار داریم در تکمیل پروژه‌ های نیمه تمام آموزشی در بخش بشاریات، اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک را یاری رسانند.
  یحیایی در پایان با دعوت از خیرین، امام جمعه، فرماندار و سایر مسئولین، تأکید داشت: در جشنواره خیران مدرسه‌ ساز از خیران درخواست می‌ کنیم علاوه بر اهدای زمین و ساخت مدرسه در امور فرهنگی اداره آموزش و پرورش نیز مشارکت کنند که می‌ توان به ساخت نمازخانه، کتابخانه و تجهیز کتابخانه‌ های مدارس اشاره کرد.
  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + دو = 9