گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۴ - ۱۲:۰۱


  جهان ماکارون طعمه حریق شد شرکت تولیدی ماکارونی جهان واقع در شهرستان آبیک استان قزوین ظهر امروز جمعه دچار حریق و آتش سوزی شد.

  به گزارش خبرنگار  نگاه آبیک، آتش نشانان هم اکنون مشغول مهار آتش و خاموش کردن حریق در این واحد تولیدی هستند. مرتضی روزبه استاندار قزوین و منوچهر حبیبی معاون عمرانی استانداری استان قزوین نیز برای بررسی این حادثه و نظارت بر روند مهار حریق در محل حادثه حاضر شده است.

  علی جباری سرپرست آتش نشانی شهرستان آبیک در محل حادثه در گفت و گو با خبرنگار نگاه آبیک در خصوص زمان و علت این آتش سوزی گفت: این آتش سوزی در ساعت یازده و ۳۰ دقیقه امروز به آتش نشانی گزارش شده است.

  وی  افزود: براساس گزارش های اولیه، جرقه و اتصال سیم برق علت وقوع این آتش سوزی نسبتا بزرگ بوده است. که با حضور آتش نشانان از چندین حوزه نسبت به کنترل و خاموش کردن این آتش سوزی اقدام شد.

  سرپرست تیم آتش نشانی شهرستان آبیک، با بیان اینکه آتش نشانان پس از ۱۵ دقیقه از اعلام حریق در محل حادثه حاضر شدند، گفت: با هماهنگی های به عمل آمده ۱۰ دستگاه از خودروهای آتش نشانی از شهرهای قزوین، الوند، محمدیه، آبیک و شهرهای هشتگرد و نظرآباد در استان البرز برای مهار حریق به محل آتش سوزی اعزام و هم اکنون در محل حادثه حضور دارند.

  این مسئول در پایان گفت: با تلاش آتش نشانان بخش هایی از آتش سوزی کنترل و خاموش شده اما حریق به طور کامل هنوز مهار نشده است.

  براساس گزارش های دریافتی خبرنگار  نگاه آبیک، از محل حادثه، این آتش سوزی خسارات جانی به همراه نداشته است اما موجب وارد شدن خسارت های مالی فراوانی به واحد تولیدی جهان ماکارون شده است.

  واحد تولیدی جهان ماکارون در شهرستان آبیک، در شرق استان قزوین واقع شده است.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 + = نُه