گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۴ - ۱۴:۴۹


  امام جمعه آبیک:
  تنها دستاورد آل سعود در یمن کشتار کودکان بیگناه بود امام جمعه آبیک گفت: تنها دستاورد آل سعود در حمله به یمن کشتار کودکان و انزجار عمومی جهان از این کشور بود.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، حجت الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه شهر آبیک، در آیین عبادی و سیاسی این هفته نماز جمعه شهر آبیک ، با اشاره به شعار سال جاری، دولت و ملت، همدلی و هم زبانی، اظهار داشت:  مفهوم شعار سال جاری را می توان از طریق های مختلفی بررسی کرد، دولت و ملت باید در کنار هم حرکت کنند.

  وی در ادامه اطلاع عموم مردم و به خصوص نخبگان کشوری از وقایع کشور را یکی از مصادیق همدلی دولت با مردم دانست و تأکید داشت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، مردم باید از تمامی وقایع داخلی کشور با خبر باشند؛ مردم باید درباره وضعیت هسته ای کشور آگاه باشند.

  خطیب نماز جمعه شهر آبیک، با اشاره به خطوط قرمز رهبری در مذاکرات بیان داشت: حضرت آیت الله خامنه ای به خطوطی را به عنوان خطوط قرمز در مذاکرات معرفی کرده اند که باید مذاکره کنندگان به آن توجه داشته باشند، حرکت علمی، هسته‌ای به هیچ وجه نباید متوقف یا کند شود، مذاکره کنندگان ایرانی باید بر ادامه تحقیق و توسعه و پیشرفت هسته‌ ای پافشاری کنند،

  این مسئول ادامه داد: کسی حق مداخله بر روی دستاوردهای هسته ای را ندارد و کسی هم این کار را انجام نمی‌دهد، مسئولان باید در مورد دستاوردهای هسته‌ای تعصب داشته باشند، مذاکره کنندگان کشورمان نباید هیچ حرف زوری را از طرف مقابل قبول کنند و روابط آژانس بین المللی انرژی اتمی با ایران باید بصورت متعارف و غیر فوق العاده باشد اشاره کرده بودند پرداخت.

  حجت الاسلام موسوی در ادامه با اشاره به آتش بس یکطرفه آل سعود، تصریح کرد: هم عربستان و هم رژیم صهیونیستی در کشتار غیرنظامیان نقش دارند و جنایاتی را علیه بشریت مرتکب می شوند.

  وی با اشاره به این که آل سعود روی رژیم کودک کش صهیونیستی را سفید کرده است، گفت: عربستان همچون اقدام رژیم صهیونیستی در غزه، بذر نفرت و دشمنی را در یمن می کارد. حکومت سعودی، یمن را حیاط خلوت خود قلمداد می کند که در آن می تواند هر اقدامی را انجام دهد. کشتار دسته جمعی و بی رحمانه غیرنظامیان و تداوم نابودی زیرساخت های یمن، خاطره جنایات صهیونیست ها را در غزه زنده می کند.

  نماینده ی ولی فقیه در آبیک، در رابطه با آتش بس یمن و دستاوردهای انصارالله و آل سعود گفت : تنها دستاورد آل سعود کشتار مردم بی دفاع یمن بود همچنان که رژیم صهیونیستی در حمله ۵۱ روزه خود علیه مردم غزه هیچ گونه دستاوردی علیه مردم بی دفاع نداشت .

  این مسئول افزود : رژیم آل سعود در یمن همان اشتباهی را دنبال کرد که رژیم صهیونیستی کرده بود و این مسئله نشان می دهد که عربستان در حوزه های نظامی و سیاسی و اخلاقی شکست کاملی را متحمل شده است .

  امام جمعه آبیک، اضافه کرد : حملات ۲۷روزه عربستان علیه مردم یمن نشان داد که رژیم آل سعود هم سو با رژیم صهیونیستی در کشتار مردم بی دفاع و ضعیف مشارکت می کند و این مسئله در حقیقت شکست کامل عربستان در یمن را رقم می زند.

  وی در پایان با تبریک اعیاد شعبانیه به مردم آبیک، یادآور شد: شرکت در مراسم اعتکاف یکی از ارزنده ترین مراسمات و اعمال مسلمانان در ماه مبارک رجب است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  2 + دو =