گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۲/۳ - ۱۱:۰۳


  شهردار آبیک:
  پروژه کمربندی آبیک تا پایان بهار به بهره برداری میرسد شهردار شهر آبیک گفت: عملیات دوبانده کردن، کمربندی آبیک و تبدیل آن به بلوار در حال اجرا است و تا پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید.

  علیرضا امامقلیان شهردار شهر آبیک در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار نگاه آبیک، گفت: پروژه جاده کمربندی شهر آبیک که بر اساس طرح ها و برنامه ریزی های صورت گرفته، از میدان آزادگان تا میدان معلم دو لاین می شد، با تلاش های مأمورین شهرداری تا پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید.

  وی افزود: به جاده کمربندی شهر آبیک ۱۲ متر افزوده می‌ شود که با اتمام این پروژه، کمربندی دارای دو لاین شده و رفوژ میانی کمربندی یک متر می‌ گردد. در حال حاضر عملیات زیرسازی کمربندی و احداث دیوار سنگی سه کانال که در مسیر کمربندی قرار دارد، به صورت کامل به پایان رسیده است و همچنین جول گذاری این محدوده نیز به اتمام رسیده است.

  شهردار شهر آبیک بیان کرد: با تبدیل کمربندی آبیک به بلوار و عریض کردن آن جاده باعث می شود بار ترافیکی شدیدی که  روزانه صدها خودروی سبک و سنگین عبوری از این جاده درون شهری عبور می کنند، برطرف شود.

  IMG_4152

  امامقلیان اضافه کرد: در حال حاضر وضعیت نابسامان این کمربندی به لحاظ تخریب و نامطلوب بودن آسفالت باعث بروز حوادث ناگوار جانی و مالی و نگرانی برای شهروندان عزیز گردیده و با پیگیری های شهرداری، امید می رود این پروژه به زودی برای استفاده عموم مردم آبیک آماده خواهد شد.

  این مسئول با اشاره به این که بوجه این طرح تماما از بوجه های شهرداری پرداخت شده است، تأکید کرد: بت وجود کسری بوجه در شهرداری آبیک، شهرداری آبیک تمامی تلاش خود را کرده است که در پروژه های عمرانی و آبادانی شهر سهیم باشد و پروژه های نیمه تمام را به پایان برساند و تمامی طرح های در دست اقدام را به موقع به اتمام برساند.

  شهردار شهر آبیک با اشاره به پیش بینی های صورت گرفته به طور کامل محقق خواهد شد، اظهار داشت: با وجود سرمای هوا و بارندگی های بسیاری که در سال گذشته و بارش های باران، شهرداری سعی کرد به وعده خود پایبند باشد و این پروژه را در اواخر بهار امسال به اتمام برساند. این طرح هم اکنون در مرحله نهایی می باشد.

  امامقلیان با اشاره به اهداف این پروژه خاطرنشان کرد: روان سازی ترافیک و بهبود در عبور مرور خودروها، کاهش طول زمان سفرهای درون شهری و برون شهری و همچنین کاهش خطرات ناشی از تصادفات را از جمله اهداف تکمیل باند دوم کمربندی آبیک می باشد.

  شهردار شهر آبیک در پایان مصاحبه با خبرنگار نگاه آبیک، از صبر، تحمل و همکاری مردم آبیک تشکر کرد و گفت: امیدوارم با همکاری مردم عزیز آبیک در مدتی که در این شهر خدمت می کنم بتوانیم شهری آباد و زیبا برای آبیکی های عزیز بسازیم.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هفت × 6 =