گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۲


  مسئول هیئت تیراندازی آبیک گفت:
  آبیک دارای دومین سالن مجهز تیراندازی استان مسئول هیئت تیراندازی آبیک گفت: آبیک دارای دومین سالن مجهز تیراندازی استان شد.

  حسین احمدیان، مسئول هیئت تیراندازی شهرستان آبیک، در حاشیه افتتاح سالن تیراندازی آبیک در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک، گفت: با دستان توانمند مردم آبیک، بیش از نیمی از امکانات این سالن تیراندازی ساخته شد.

  وی افزود: سالن تیراندازی با تیر و تپانچه شهرستان آبیک در زمینی به مساحت ۴۵۰ متر مربع و با ۲۲ خط تیراندازی احداث شده است که ۱۰ خط این سالن اهدایی هیئت تیراندازی استان قزوین و همکاری حسین ذکی‌زاده رئیس هیئت تیراندازی استان قزوین و ۱۲ خط دیگر این سالن با همکاری و مساعدت حسین احمدیان، سعید میرزایی، رضا معصوم‌ زاده، اسماعیل مرادی‌ پویا و رضا پاریاب فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله (ع) راه‌ اندازی شده است.

  مسئول هیئت تیراندازی شهرستان آبیک، اضافه کرد: سالن تیراندازی با تفنگ و تپانچه شهرستان آبیک همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ثبت‌ نام می‌ کند؛ جمعه‌ ها این سالن ویژه خانواده‌ ها و به صورت آزاد پذیرای شهروندان آبیکی است.

  این مسئول با اشاره به قیمت تمام شده امکانات این سالن تصریح کرد: اگر قرار بود بقیه این تجهیزات را خریداری کنیم بیش از ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان هزینه می برد که این تجهیزات با کمک جوانان آبیکی ساخته و این هزینه به یک سوم کاهش پیدا کرد.

  احمدیان در پایان گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره به زمان مورد نیاز برای انجام این کار یادآور شد: برای اتمام این پروژه توسط جوانان آبیکی تنها ظرف مدت ۴۵ روز به پایان رسید.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + یک = 7