گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۰


  مسابقه عکاسی المپیاد درون مدرسه ای تمدید شد به دلیل استقبال فرهنگیان و دانش آموزان مسابقه عکاسی المپیاد درون مدرسه ای تمدید شد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، مهلت شرکت در مسابقه عکاسی با موضوع المپیاد ورزشی درون مدرسه ای تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ تمدید گردیده ، علاقه مندان (همکاران و دانش آموزان) می توانند در سامانه مربوطه ثبت نام و عکس های مرتبط با موضوع را ازطریق لینک « فرم ثبت نام مسابقه عکس المپیاد» در پورتال معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت متبوع به نشانی : shs.medu.ir ارسال نمایند.

  شرایط ارسال آثار :

  ۱- عکس‌های ارسالی می‌توانند رنگی یا سیاه و سفید باشند.

  ۲- هر هنرمند می‌تواند در هر بخش رقابتی، ۵ قطعه عکس (حداکثر ۳۵ قطعه عکس) برای جشنواره ارسال کند.

  ۳- عکس‌ها می توانند با نرم افزارهای گرافیکی تا جایی ویرایش شوند که سندیت عکس مخدوش نشود.

  ۴- حداکثرحجم هر قطعه عکس ۴ مگابایت باشد.

  ۵- فرمت عکس های ارسالی JPEG باشد.

  ۶- عکس های ارسالی باید فاقد لوگو ، نوشته و تاریخ باشد.

  ۷- عکس های ارسالی در قالب یک پوشه فشرده شده با پسوند «.zip» ارسال شود.

  ۸- به تذکرات مندرج در فرم ثبت نامه مسابقه توجه فرمایید.

  برای اطلاع دقیق تر از جزئیات مسابقه، بخشنامه ۹۳/۸/۶-۱۶۲۴۱۲ را مطالعه فرمایید. (تصویر بخشنامه پیوست گردیده)

  جهت دریافت بخشنامه مربوطه اینجا کلیک کنید.

  مراد مرادی رحیم آبادی معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک، در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک، گفت: رویکرد آموزش و پرورش به بحث ورزش را به عنوان عرصه ای برای ارتقاء سلامت جسم و روان دانش آموزان برشمرد و گفت: برگزاری این المپیاد در مسیر تحقق شعار بهداشت، ورزش و سلامت دانش‌آموزان برگزار شده و امیدواریم در سایه آن ترویج امر نیک ورزش را در مدارس شاهد باشیم.

  وی تصریح کرد: امروز جوانان و نوجوانان ما به دلیل تراکم بازی‌های رایانه‌ ای با فعالیت‌ های جسمانی بسیار محدود و کم روبه‌رو هستند که در قالب این المپیاد دانش‌ آموزان به تحرک بدنی بیشتر و اصلاح برخی از مهارت‌ های ورزشی ترغیب و تشویق می شوند.

  معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک، اضافه کرد: برنامه‌ های ورزشی و تربیت بدنی در حقیقت نقطه سالم‌ سازی فضای مدارس و محیط‌ های تربیتی و آموزشی از برخی رفتارها و نگرش‌ های غلط اجتماعی و فرهنگی است و بایستی برگزاری این برنامه ها تقویت شود.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هفت − = 6