گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۱/۴ - ۱۸:۲۸


  مسئول روابط عمومی شهرداری آبیک گفت:
  شهرداری آماده استقبال از مهمانان نوروزی مسئول روابط عمومی شهرداری آبیک گفت: شهرداری در ایام نوروز آماده استقبال از مهمانان نوروزی است.

  مهندس حاجی زاده مسئول روابط عمومی شهرداری آبیک، در گفتگوی با خبرنگار نگاه آبیک، اعلام کرد: طبق دستورات  مهندس امامقلیان شهردار آبیک در راستای ارئه خدامت رفاهی به مسافرین و شهروندان در ایام تعطیلات نوروزی کلیه امکانات شهرداری به صورت شبانه روزی در اماده باش کامل بسر می برند. 

  وی با بیان اینکه با تشکیل کارگروهی ویژه  از مدتی قبل، اظهار داشت : معاونان و مدیران واحدهای مختلف این منطقه در جلسات ستاد استقبال از بهار ، طرح و برنامه های خود را ارائه کردند و با اجرای طرح های خود آمادگی خود را برای استقبال از بهار و میهمان های نوروزی اعلام کردند .

  وی افزود : پرسنل و واحدهای زیر مجموعه شهرداری شهر آبیک برای استقبال از بهار و نوروز ۹۴  مانند گذشته و بیش از آن آماده شده و در حال تلاش و فعالیت می باشند.

  مهندس حاجی زاده در ادامه بیان نمود : به جهت رفاه هرچه بیشتر میهمانان ، گردشگران و همشهریان ، همچنین آماده نمودن شهری شایسته و زیبا با امکانات عمومی مناسب ، ستاد استقبال از بهار ۹۴ شهرداری منطقه یک برنامه های زیر را در این راستا انجام خواهد داد.

  این مسئول با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروزی کلیه واحد های  مختلف شهرداری فعال و در حال ارائه خدمات به شهروندان و مسافرین خواهد بود از تعیین ۵ باب مسجد سطح شهر جهت اسکان مسافرین نوروزی با تمامی امکانات رفاهی در مرکز شهر خبر داد و افرود در این خصوص نیز سوئیت شهرداری ابیک واقع در ایستگاه آتش نشانی با ظرفیت ۳۰ نفر به صورت شبانه روزی برای استفاده مسافرین نوروزی عبوری و در راه مانده آماده شده است.

   مسئول روابط عمومی شهرداری آبیک، همچنین از تقویت و کشیک شبانه روزی  و استقرار تیم امداد نجات آتش نشانی شهرداری در آزاده راه  کرج قزوین خبر داد.

  وی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط شهرداری آبیک برای آماده سازی سطح شهر برای میزبانی از میهمانان نوروزی، تصریح کرد: از جمله این اقدامات، پاکسازی و لکه گیری سطح معابر، رنگ آمیزی دیوار ها ، جداول ، پایه تابلوهای راهنما ، ایستگاه های تاکسی، مناسب سازی زیباسازی منظر شهری با شستشوی ، رنگ آمیزی ، طراحی و نقاشی برخی دیوار ها، طراحی و اجرای سفره هفت سین در میدان مادر در ورودی اتوبان تهران قزوین اشاره کرد.

  مسئول روابط عمومی شهرداری آبیک، در پایان با اشاره به ادامه اقدامات شهرداری اشاره کرد و گفت: طراحی و اجرای المان های شهری، لکه گیری آسفالت معابر اصلی و فرعی، کاشت گل و گیاه و درخت در میادین ، بوستان ها و فضاهای سبز، اصلاح و نوسازی مبلمان شهری، تعویض و تجهیز سرویس های بهداشتی، نصب پایه چراغ های روشنایی شکیل در بوستان ها و فضاهای سبز، ترمیم و تعویض جداول شکسته، ترمیم و فرش موزاییک پیاده روها، نصب تابلوهای راهنمای می باشد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × هشت = 32