گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۱/۳ - ۱۲:۴۸


  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک گفت:
  راه اندازی نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر خاکعلی‎ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک گفت: نمایندگی اذاره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خاکعلی دایر شد.

  محمد علیمحمدی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک، از راه اندازی نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در روزهای پایانی سال مزین به نام فرهنگ و با هدف بسط و گسترش فعالیت های فرهنگی، هنری و مذهبی و رونق هرچه بیشتر این فعالیت ها در شهر خاکعلی از بخش بشاریات شهرستان آبیک خبر داد و گفت: امید است با همکاری هنرمندان و جوانان این بخش بتوانیم عیدی خوبی برای اهالی این بخش داشته باشیم.

  وی با اشاره به پتانسیل شهر خاکعلی یادآور شد: شهرخاکعلی دارای ظرفیت ها و پتانسیل های هنری برجسته و فعالی هست که متاسفانه از ده سال پیش تا کنون هیچگونه خدمات زیر ساختی اساسی در حوزه فرهنگ و هنر از طرف هیچ نهاد و ارگانی در این شهر صورت نگرفته است.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک، با عنایت به لزوم توجه به مسائل فرهنگی وهنری گفت: تحولات بسیاری در حوزه های مختلف شهری،ورزشی ، ادرای و بسیاری از موارد دیگر، صورت گرفته که جای تقدیر بسیار دارد اما حوزه فرهنگ و هنر در این شهر هیچگونه تغییری ننموده است لازم است مسئولان فعلی وقت را غنیمت شمرده و مجدانه پیگیر باشند.

  محمد علیمحمدی

  این مسئول در ادامه ضمن تشکر از احمدی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه آبیک ،  داداشی فرماندار شهرستان آبیک و رضوانی بخشدار بخش بشاریات به جهت همراهی و مساعدت در راه اندازی این نمایندگی ، با اشاره به مهیا شدن ساختمان جهت نمایندگی در این شهر و قول مساعد بخشدار محترم بشاریات در تامین نیروی انسانی آن گفت: جای هیچ درنگ و وقفی نیست ، باید با برنامه ریزی مناسب در راه اندازی این نمایندگی و نهایتاً مجتمع فرهنگی و هنری ،سرعت عمل بیشتر به خرج داد .

  علیمحمدی با اشاره به این که در پایان سال ۱۳۹۳ سال اقتصاد و فرهنگ هستیم، صورت گرفته است را به فال نیک گرفت و گفت: این اتفاق می تواند منشاء خیر و برکت برای این شهر باشد ، ضمن تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت و پتانسیل هنرمندان ، خواستار حضور و فعالیت و همکاری هنرمندان این شهر در این عرصه شد .

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  یک پاسخ به “راه اندازی نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر خاکعلی‎”

  1. علی شورا گفت:

   درود به شما مرد بزرگ

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + هشت = 11