گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۱/۱ - ۱۲:۵۱


  نائب رئیس شورای اسلامی شهر آبیک گفت:
  رشد ۸۰ درصدی اسکان مسافرین نوروزی در شهر آبیک نائب رئیس شورای اسلامی شهر آبیک گفت: اسکان مسافرین نوروزی در آبیک هشتاد درصد افزایش پیدا کرد.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، محمد خرمن بیز نائب رئیس شورای اسلامی شهر آبیک خبر از اسکان ۱۹۰ خانواده در ایام نوروز در شهر آبیک خبر و اظهار داشت: خوشبختانه امسال با برنامه ریزی اعضای محترم شورای اسلامی و شهرداری با تشکیل ستاد ویژه تسهیلات نوروزی در جهت ایجاد امکانات مناسب برای اسکان مسافرین نوروزی در این شهرستان اقدام شد.

   

  وی با اشاره به آماده بودن شهر آبیک برای میزبانی از مسافرین نوروزی، افزود: شهرداری آبیک با تجهیز بوستان مادر به تمامی امکانات رفاهی  و از جمله برپائی ۸ دستگاه چادر ۵ خانوار که در مسیر ازاده راه قزوین ،کرج واقع شده است  شاهد بودیم بیش از ۲۸۰۰ خانواده در مسیر تردد خود از شرق کشور به غرب کشور در این بوستان توقف شبانه در ایام نوروز داشتند.

   

  نائب رئیس شورای اسلامی شهر ضمن قدر دانی ازتمامی عوامل شهرداری به ویژه علیرضا امامقلیان شهردار در مهیا نمودن بستر و شرایط مناسب از جمله اسکان مسافرین نوروزی، تدارک دیدن امکانات ویژه تفریحی ورزشی و برنامه های فرهنگی و انجام  طرح زیبا سازی شهری با کاشت درخت و نهال و گل های بهاری در ایام نوروز گفت: قطعا این برنامه ها و اقدامات ارزشمند مجموعه مدیریت شهری ضمن ایجاد یک خاطره خوش از شهر ابیک در ذهن مسافرین نوروزی زمینه رشد بازدید مسافرین و مهمانان نوروزی در طول سال از این شهر مهمان نواز را به دنبال خواهد داشت.

  خرمن بیز در پایان بیان داشت: به جهت استقبال  غیر منتظره مسافرین نوروزی در نوروز امسال شورای اسلامی و شهرداری  در سال های پیش رو برنامه های به مراتب بهتر و  امکانات ویژه در جهت میزبانی از مسافرین را در شهرستان آبیک تدارک خواهد دید

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  نُه + = 14