گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۴/۰۱/۱ - ۰۹:۵۹


  طی پیامی:
  معاون فرماندار آبیک عید نوروز را به همه مردم این شهرستان تبریک گفت معاون فرماندار شهرستان آبیک طی پیامی عید نوروز را به تمامی مردمان ولایت جو شهرستان آبیک تبریک گفت.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، حمید بغدادی معاون فرماندار شهرستان آبیک، با تبریک عید نوروز و آرزوی موفقیت برای تمامی مردم شهرستان آبیک و هم وطنان ایرانی بیان داشت: امیدوارم با تکیه بر آرمان های امام راحل و پیروی از دستورات اسلام سالی سرشار از موفقیت و پیشرفت های همه جانبه برای ساکنین این شهرستان رقم بزنیم.

  هار فصل اعتدال و نوروز سرآغازی بر نو شدن است. آغاز نو شدن زمین و رویش جوانه‌ های امید و شادی، نوید بخش طرح‌ های نو برای آینده است.

  به راستی که این عید خجسته می‌ تواند فرصتی مغتنم برای موفقیت در راه انجام وظیفه، تطهیر نفس و تمرین صبر و استقامت و شکستن غرور و خودخواهی باشد.

  نوروز امسال با عطر دل انگیز کوثر و نام مبارک حضرت فاطمه زهرا(س) متبرک است. شاخه ای از گل یاس میهمان سفره هفت سین امسال است تا که یادی از یادگار رسول خدا را زنده کند.

  در این سال نو موفقیت همگان را با بهره گیری از آرمان‌های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(رحمته الله علیه ) و در پرتو منویات مقام معظم رهبری از درگاه خداوند بزرگ متعال خواستارم.

  اینجانب ضمن تبریک سال نو و فرارسیدن سال ۱۳۹۴ به تمامی همشهریان آبیکی و هم میهنان عزیز، سالی سراسر از نشاط، پویایی همراه با توسعه و رفاه بیشتر را برای ملت ایران آرزومندم و از خداوند متعال برای مقام عظمای ولایت و ریاست محترم جمهور و خدمتگزاران در دولت تدبیر و امید آرزوی بهروزی و سربلندی را دارم .

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  پنج − 1 =