گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۹


  تیم شهدای فتح المبین پیروز مسابقات والیبال فرهنگیان آبیک شد تیم فرهنگیان دبستان شهدای فتح المبین در پایان مسابقات والیبال فرهنگیان شهر آبیک به مقام قهرمانی دست پیدا کردند.

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، طی روز گذشته از ۲۶ اسفند ماه ۹۳ تا ۲۸ بهمن ماه، مسابقات والیبال فرهنگیان شهرستان آبیک که باحضور ۷ تیم و ۳۵ ورزشکار در سالن امام علی(ع)شهر آبیک برگزارشد ،تیم والیبال دبستان شهدای فتح المبین به مقام قهرمانی دست یافت.

  تیم دبیرستان دکتر شریعتی به مقام دوم و هنرستان فنی شهدا به مقام سوم دست یافتند. نفرات برتر این مسابقات در قالب یک تیم ۱۲ نفره به عنوان نمایندگان والیبال فرهنگیان شهرستان آبیک به مسابقات قهرمانی استان که در اردیبهشت ماه سال ۹۴ برگزار می گردد، اعزام خواهند شد.

  مراد مرادی‌ رحیم‌ آبادی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان آبیک در حاشیه این مسابقه در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک، اظهار کرد: این دوره مسابقات والیبال به صورت تیم های چهار نفره بین فرهنگیان شهرستان آبیک برگزار شد که هفت تیم از آموزشگاه‌های این شهرستان شرکت کرده بودند.

  وی با اشاره به این که این دوره از نظر کیفی در سطح خبی برگزار شد، افزود: در مرحله فینال، آموزشگاه ابتدایی پسرانه فتح‌المبین شهر آبیک توانست مقام نخست را کسب کند.

  مرادی رحیم آبادی با تشکر از فرهنگیان محترم و بازی های قابل قبول، ادامه داد: در این دوره از مسابقات آموزشگاه پسرانه دوره اول متوسطه دکتر شریعتی توانست به مقام دوم دست یابد و هنرستان پسرانه فنی و حرفه‌ای شهدا مقام سوم را از آن خود کند.

  fileLoader

  معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک خاطر نشان کرد: آموزشگاه پسرانه جواد ائمه (ع)، آموزشگاه پسرانه دوره اول متوسطه شهید وادی‌پور، تیم سرپرستان سالن امام علی(ع) و تیم فرهنگیان یزبر از جمله تیم‌های فرهنگیان شهرستان آبیک بودند که در مسابقات والیبال چهار نفره فرهنگیان شرکت کرده بودند اما حائز رتبه نشدند.

  مرادی‌ رحیم‌ آبادی از تشکیل یک تیم از افراد برگزیده بین افراد شرکت کننده در مسابقات خبر داد و بیان کرد: تیم منتخب این دوره از مسابقات به مسابقات والیبال فرهنگیان استان قزوین راه یافت که مسابقات والیبال فرهنگیان استان قزوین در اردیبهشت ماه سال ۹۴ برگزار می‌ شود.

  گفتنی است؛ سید اسماعیل رضایی، مهدی اسلام‌زاده، جواد عبداللهی و احد باقری از فرهنگیان والیبالیست تیم برتر(نخست) مسابقات والیبال شهرستان آبیک بودند که سید ابوالفضل عیسی‌ پور به عنوان والیبالیست فرهنگی ذخیره این تیم حضور داشت.

  لازم به ذکر است مراد مرادی رحیم آبادی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان آبیک، جهت تماشای مسابقات و تشویق ورزشکاران فرهنگی در سالن حضور پیدا کرد.

  انتهای خبر/

  Print Friendly

  یک پاسخ به “تیم شهدای فتح المبین پیروز مسابقات والیبال فرهنگیان آبیک شد”

  1. Milly گفت:

   Thanks for being on point and on tagret!

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  دو + 9 =