گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۰


  رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان آبیک، گفت:
  جمع آوری قلیان از ۴ سفره خانه در قشلاق آبیک رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان آبیک، گفت: با 4 سفره خانه متخلف در روستای قشلاق آبیک برخورد شد.

  سروان مسعود کریمی، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان آبیک، در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک، از جمع آوری قلیان در قهوه خانه های سطح شهر خبر داد و گفت: خوشبختانه مردم آبیک در این راستا کمک خوبی به پلیس اطلاعت می کند و با مشاهده ی مورد مشکوک سریعا با نیروی انتظامی تماس می گیرند که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

  وی با اشاره به این که عرضه قلیان ماه هاست که شهرستان آبیک ممنوع اعلام شده، اظهار داشت: ممنوعیت عرضه قلیان در قهوه خانه ها یکی از موضوعات اساسی در کنترل استعمال دخانیات ؛و اجرای کامل قوانین کنترل آن، راهی به سوی سلامت همگانی عموم جامعه است.
  رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان آبیک، افزود: نیروی انتظامی با پای کار آوردن ادارات سطح شهر آبیک در یک اقدامی قاطعانه نسبت به جمع آوری قلیان و پلمپ قهوه خانه های سطح شهر نمود.
  این مسئول قلیان را به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل شروع استعمال دخانیات نام برد و گفت: متاسفانه، اکثر جوانان نیز با تجمع در این قهوه خانه ها و استعمال دخانیات به راه منحرف کشیده می شوند.
  سروان کریمی با اشاره به این که با اطلاعات حاصل از داده های ساکنین روستای قشلاق از توابع شهرستان آبیک ۴ سفره خانه که به صورت غیرمجاز در شب سرویس قلیان ارائه می دادند، تصریح کرد: در این اقدام قلیان قهوه خانه های فعال و بازدید شده در یک حرکت قاطع جمع آوری و ضبط گردید.
  وی در پایان گفت: با عنایت به مضرات عدیده قلیان برای سلامت شهروندان و به ویژه نسل جوان و آینده ساز که گرایش نسبی بیشتری به آن پیدا کرده اند امیدواریم جمع آوری قلیان ها راهی برای پیشگیری از استعمال دخانیات در بین جوانان باشد.
  انتهای پیام/
  Print Friendly

  2 پاسخ به “جمع آوری قلیان از ۴ سفره خانه در قشلاق آبیک”

  1. حسینی گفت:

   کجا جمع شده سفره خونه ها بیایید ببینید شب ها چه خبره همون اقایونی که میاند برای پلمپ راه و رسم فک پلمپ را هم باد میدن امار غلط دادن به مردم کشور را به این روز انداخته اولا قشلاق ۳تا سفره خونه داشت نه ۴تا بعدش الان یکیش شبا فعاله

  2. Rourou گفت:

   I have been so beiledwred in the past but now it all makes sense!

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  پنج × = 30