گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۲


  صدور حکم مهدی هاشمی عیدی قوه قضائیه به مردم بود/قاضی دل خانواده شهدا و مستضعفان را شاد کرد/انشاالله در تجدید نظر همین حکم تایید شود نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت:نمایندگان مجلس از قاضی شجاع و دلیر پرونده مهدی هاشمی که دل خانواده شهدا و مستضعفان را شاد کرد تشکر می کنیم و امیدواریم خداوند به وی جزای خیر دهد.

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از دانا، حجت السلام سید مرتضی حسینی، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا با اشاره به صدور حکم مهدی هاشمی از سوی قوه قضائیه اظهار داشت: دشمن همواره تلاش میکرد تا به نوعی القاء کند که فرزندان مسئولان در صورت تخلف محاکمه نمی شوند ولی صدور حکم مهدی هاشمی نشان داد که این طور نیست.

  وی با تاکید بر اینکه صدور حکم این آقازاده به دلهای مردم امید داد، افزود : صدور این حکم نشان داد که جمهوری اسلامی با هیچ کس تعارف ندارد و هر کسی که تخلف کند به سزای عمل خواهد رسید.

  حسینی ادامه داد: نمایندگان مجلس از قاضی شجاع و دلیر پرونده مهدی هاشمی که دل خانواده شهدا  و مستضعفان را شاد کرد تشکر می کنیم و امیدواریم خداوند به وی جزای خیر دهد.

  وی با بیان اینکه مجلس به طور همه جانبه از قوه قضائیه حمایت خواهد کرد، اظهار داشت: انشاالله در تجدید نظر هم قوه قضائیه با همین قاطعیت حکم را تایید کند.

  این نماینده مجلس در پایان گفت : صدور حکم مهدی هاشمی عیدی قوه قضائیه به مردم بود و انشاالله شاهد ادامه مبارزه با مفاسد از سوی قوه قضائیه خواهیم بود.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هشت − 2 =