گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۹


  در پی کشته شدن «شیما الوادی» مردم آبیک یکصدا گفتند:
  «شیما الوادی» قربانی اسلام هراسی در پی کشته شدن «شیما الوادی» مردم آبیک یکصدا گفتند: «شیما الوادی» قربانی اسلام هراسی شده است.

  در پی کشته شدن یکی دیگر از مسلمانان در پایتخت دموکراسی و آزادی یعنی آمریکا، خبرنگار نگاه آبیک، در بین مردم آبیک حاضر شد و مردم آبیک یکصدا این جنایت ها را محکوم کردند.

  منصور تکروستا یکی از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس شهر آبیک در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره به شهادت یک مسلمان دیگر در آمریکا یعنی خانم «شیما الوادی» اظهار داشت: وقوع چنین حوادثی در آمریکا تازگی ندارد و به بهانه های مختلف مسلمانان دراین کشور کشته می شوند.

  وی عامل اصلی تمامی این وقایع را خوی استکباری و نژاد پرستی آمریکا دانست و عنوان کرد: خوی وحشی گری و نژاد پرستی در آمریکا موجب شده تا در چنین کشوری این گونه اقدامات علیه مسلمانان بروز دهد، این نوع اقدامان از ذات نژاد پرستی آمریکایی های نشات می گیرد.

  جانیاز ۸ سال دفاع مقدس شهرستان آبیک در پایان با اشاره به سانسورهای خبری در رسانه های غربی و آمریکایی، خاطرنشان کرد: به دلایل واهی همواره سفید پوستان، سرخ پوستان و مسلمانان مورد اذیت و آزار در این کشور قرار می گیرند و این چنین حوادثی از طریق رسانه های آمریکایی دارای خروجی نیست.

  زهرا حبیب وند، یکی از بسیجیان حوزه فاطمه الزهرا(س) شهرستان آبیک در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره به اینکه اقدام علیه مسلمانان از سوی رسانه های آمریکایی مورد بی توجهی قرار می گیرد، تصریح کرد: غول رسانه ای آمریکا در مقابل این اقدامات همواره سکوت را انتخاب می کند.

  اسلام هراسی

  این خانم خانه دار آبیکی با بیان اینکه رسانه های آمریکایی همواره در اختیار صهیونیست ها و برای احقاق منافع آن ها تلاش می کنند، یادآور شد: آمریکایی های همواره با مسلمانان عناد داشته و با توجه به ایجاد موجب اسلام هراسی در جهان، این روزها آمار کشتار مسلمانان افزایش می یابد.

  وی در پایان گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک، گفت: آمریکایی های که همواره دم از حقوق بشر می زنند در مقابل مسلمانان فجیع ترین اقدامات را انجام می دهند و موجب شهادت مسلمانان در این کشور می شوند.

  رضا پاریاب، فرمانده حوزه ثارالله شهرستان آبیک، خاطرنشان کرد: افراطیون و نژاد پرستان آمریکایی همواره حقوق مسلمانان را زیر پا می گذارند و اجازه نمی دهند مسلمانان به راحتی در کشوری که دم از حقوق بشر می زند، زندگی کنند.

  وی عامل اصلی این حملات را به راه انداختن موج اسلام هراسی در اروپا و آمریکا توسط سران این کشورها دانست و تأکید داشت: هشتاد درصد حملاتی که مسلمانان را در موج اسلام هراسی در فرانسه هدف قرار داده است، علیه زنان مسلمان بوده و به طور خاص، آن ها را هدف قرار داده است.

  پاریاب در پایان با اشاره به علت اینکه زنان مسلمان بیشتر در معرض حملات نژادپرستانه قرار دارند، گفت: دشمنان به راحتی با اشاره به این که حجاب آن ها عامل اصلی این جنایت ها است و اینکه به خاطر حجابشان به راحتی قابل شناسایی هستند، نسبت داده اند. و به همین دلیل هزاران نفر از زنان آمریکا در دفاع از زنان محجبه شدند که باز هم دشمن را در رسیدن به هدف خود ناامید کرد.

  سهیلا زرگر یکی از خانم های خانه دار آبیکی، در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره به این که داشتن حجاب در این کشور یک نعمت است، بیان داشت: در کشورهای آمریکایی و اروپایی حملات علیه زنان از نظر میزان خشونت و بی احترامی و هتک حرمت فرق می کند که می توان به کشیدن حجاب و پاره کردن آن توسط نژادپرستان و پرتاب کردن فضولات حیوان ها یا پرتاب کردن شیشه از خودرو یا به کار بردن جملات توهین آمیز و زشت یا پرتاب کردن آب دهان به سوی مسلمانان اشاره کرد.

  وی آمریکا را یکی از مدعیان دروغین حقوق بشر در جهان دانست و تصریح داشت: آمریکا که خود مدعی آزادی است هیچ گاه چشم دیدن گسترش اسلام را نداشته است زیرا می داند که اگر اسلام در جهان گسترش پیدا کند تمامی نقشه های آن ها بر باد خواهد رفت. حکومت اسلامی در ایران یک نعمت است که با رهبری مقتدرانه حضرت آیت الله خامنه ای دارد به جلو می رود که برای این نعمت باید شکرگزار خداوند باشیم.

  یکی از استادان دانشگاه پیام نور شهر آبیک در گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک،، با اشاره به رفتارهای نژادپرستانه ی سردمداران آزادی در جهان بیان داشت: گروهی از سیاست مداران فرانسوی اخیرا اظهاراتی را بر زبان جاری کردند که بیانگر تفکر نژادپرستانه و خشک و متعصبانه آن ها است به طوری که مانویل فالس نخست وزیر فرانسه از واژه توهین آمیز اسلام فاشیستی استفاده کرد و نیکلا سارکوزی رئیس جمهوری سابق و رئیس حزب راستگرای اتحاد به خاطر جنبش مردمی هم جنگ جدیدی را علیه حجاب و زنان محجبه به راه انداخت و در اظهاراتی تهدیدآمیز و نژادپرستانه گفت ما نمی خواهیم که زنان محجبه در کشورمان باشند.

  -169317

  دکتر حسن خودروان، با اشاره به سایر صحبت های سارکوزی ادامه داد: وی مدعی شده که مسلمانان فرانسه باید با لائیک بودن دولت سازگاری نشان دهند و خود را وفق دهند. وی از نماز خواندن برخی مسلمانان در خیابان ها و مخالفت زنان مسلمان با معاینه و درمان توسط پزشکان مرد و انتخاب پزشک زن توسط آن ها ابراز نارضایتی کرد. این ها همه نشان از خودخواهی این سران دارد.

  وی با اشاره به راه افتادن تجمع های خودجوش در فرانسه برای مقابله با رواج اسلام هراسی در این کشور بیان داشت: این در حالی است که تجمع مبارزه با اسلام هراسی در فرانسه با محکوم کردن این اظهارات ضد اسلامی برخی سیاستمداران و رسانه های فرانسوی خاطر نشان کرد که مسلمانان در خلال جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم در آزادسازی فرانسه از اشغال سهیم بودند و در میادین نبرد در اروپا در جنگ با فاشیسم و نازیسم، هم جان خود را از دست دادند.

  رئیس دانشگاه پیام نور آبیک در ادامه با اشاره به موج رفتارهای خشونت آمز به زنان مسلمان در انگلستان تصریح داشت: در انگلیس هم، نقض حقوق مسلمانان همچنان ادامه دارد و زنان مسلمان بیشترین قربانیان اسلام هراسی را تشکیل می دهند.   الجزیره آنلاین اخیراً در گزارشی به نقل از منابع غربی نوشته بود زنان مسلمان در انگلیس بیشترین قربانیان اسلام هراسی در این کشور هستند.

  این مسئول با استناد به این گزارش ها اظهار داشت: بر اساس این گزارش ها، نیمی از اقدامات خشونت آمیز علیه مسلمانان انگلیس در چارچوب اسلام هراسی غربی ها، علیه زنان صورت می گیرد، به ویژه کسانی که پوشش های اسلامی مانند حجاب دارند. که این خود نقض حقوق بشر و آزادی به صورت آشکار است.

  خودروان با استناد به گزارش الجزیره آنلاین بیان داشت: ۵۴ درصد قربانیان اسلام هراسی در انگلیس را زنان تشکیل می دهند. در این گزارش که در دانشگاه تی ساید انگلیس تهیه شده بود، به صراحت آمده است مسلمانان در انگلیس حداقل روزی دوبار هدف حملات قرار می گیرند. بر اساس آمار موثقی از تعداد حملات به مسلمانان در انگلیس در طول ۹ ماه و چند روز پس از قتل «نهاد المنیع» دانشجوی سعودی به سبب داشتن پوشش اسلامی تهیه شده است.

  وی با اشاره به این که این گزارش برای اولین بار به ثبت جنایت های ایجاد شده از موج اسلام هراسی در کشورهای غربی و آمریکا کرده است، گفت: این گزارش که به ثبت جنایات اسلام هراسی علیه مسلمانان در انگلیس پرداخته است، آورده است که ۷۳۴ مورد جنایت از می ۲۰۱۳ میلادی تا ۲۸ فوریه علیه مسلمانان ثبت شده است که افزایش ۲۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۲ نشان می دهد.

  رئیس و استاد دانشگاه پیام نور شهر آبیک در پایان گفتگو با خبرنگار نگاه آبیک، گفت: شکی نیست که افزایش چشمگیر و روزافزون مسلمانان در کشورهای غربی به علاوه عوامل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی نقش زیادی در افزایش خصومت ورزی نسبت به اسلام و مسلمانان ایفا کرده است.

  کشته شدن شیما الوادی

  حمید ترابی یکی از همشهریان آبیکی در این خصوص به خبرنگار نگاه آبیک، گفت: به راه افتادن این بازی ها توسط سران کشورهای غربی و آمریکای همه نشان از این دارد که آن ها از عظمت اسلام می ترسند و نمی خواهند بگذارند که اسلام گسترش پیدا کند، اما باید این را بدانند که هیچ گاه نمی توانند جلوی پیشرفت اسلام را در جهان بگیرند زیرا این وعده الهی است و تمام وعده های خداوند حق است.

  وی یاد آور شد: اگر در ایران یک مشکشلی پیش بیاید رسانه های غربی سریعاً این موضوع را با شاخه و برگ دادن به آن پوشش خبری می دهند، اما هیچ گاه این نژادپرستی غربی ها و آمریکایی ها را پوشش خبری نداده اند و این کشتار را پوشش نمی دهند، انگار آن ها انتخاب می کنند که چه کسانی آدم هستند و چه کسانی آدم نیستند. هر روز ما شاهد حوادث ناشی از این موج اسلام هراسی در غرب و به خصوص آمریکا هستیم، تا کی حقوق بشر می خواهد در باره این گونه موضوعات سکوت کند.

  این شهروند آبیکی در پایان گفت: افزایش موج اسلام گرایی با وجود گسترش اقدامات ضد اسلامی در چارچوب توطئه اسلام هراسی نشان می دهد که سیاست های خصمانه علیه اسلام و مسلمانان تاثیری در موج بیداری اسلامی و گرایش به اسلام در غرب نداشته است.

  گفتنی است، روند روزافزون گرایش به اسلام در حالی است که جنگ نژادپرستانه غرب علیه اسلام به رهبری آمریکا همچنان ادامه دارد و اسلام ستیزان در غرب همچنان به اقدامات خصمانه و کینه توزانه خود علیه مسلمانان ادامه می دهند.

  انتهای گزارش/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  3 + = ده