گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۲


  جزئیاتی از چگونگی به قتل رسیدن تبعه عراقی در آمریکا خانواده تبعه مقتول عراقی در اولین مصاحبه با رسانه ها سکوت خود را شکستند و جزئیاتی از چگونگی به قتل رسیدن «شیما الوادی» را بیان کردند.

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قدس آنلاین، همسر این زن در گفتگو با شبکه العربیه  بیان کرد که «شیما» قربانی، نژاد پرستی و اسلام هراسی شده است.

   

  «قاسم الحمیدی» در ادامه گفت که جسد همسرش را چند دقیقه قبل از رسیدن پلیس در اتاق نشیمن دیده است و اعلام کرد که قاتلین از حیاط پشتی واز پنجرهً خانه بصورت مخفیانه وارد شده بودند.

   

  وی افزود : همسرش در زمان حمله به همراه دختر بزرگش در خانه تنها بوده که قاتلین پس از ورود به خانه با میله ای آهنی یا وسیله ای شبیه به آن به او حمله کرده بودند.

   

  در ادامه آنها ضربات محکمی را به سر و شانه های همسرم وارد کرده بودند که چند ضربهً وارد شده به سر او باعث مرگش شده بود و هنگام فرارسیدن من او غرق در خون بود.

   

  همسر «شیما الوادی» در انتها بیان می کند : پس از کشته شدن همسرش عده ای در تلاش برای بدنام کردن او و خانواده اش هستند و اضافه کرد که منتظر دریافت پیکر همسرش برای انتقال به عراق است.

  Print Friendly

  یک پاسخ به “جزئیاتی از چگونگی به قتل رسیدن تبعه عراقی در آمریکا”

  1. Rahul گفت:

   That’s an ingeoinus way of thinking about it.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 1 = پنج