گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۰


  بیانیه رجا در حمایت از انتصاب آیت الله عابدینی روزنامه نگاران جبهه جهادی انقلاب اسلامی بیانیه ای در حمایت از آیت الله عابدینی صادر کردند.

  نگاه آبیک:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  بیانیه روزنامه نگاران جبهه جهادی انقلاب اسلامی(رجا)

   بمناسبت انتصاب  آیه الله عابدینی به امامت جمعه قزوین و تقدیر از حضرت آیت الله باریک بین

           استان قزوین از دیرباز محل پرورش فرهیختگان و دانشمندان کشور بوده است در این راستا نقش روحانیون دانشمند و فرهیخته در عرصه‌های انقلابی و اصلاح و پیشبرد امور جامعه بسیار موثر و راهگشا بوده و تجلی این تأثیر در جایگاه نماز جمعه و امامت آن نمایان است.

  جایگاه رفیعی که تبلور ایمان، تقوا، علم، درایت و دوراندیشی است و موجب اتحاد و همدلی مومنین و جامعه اسلامی خواهد بود.

  چه اینکه حضرت آیت‌الله باریک‌بین و آیت الله عابدینی (دامت ظلهما) در زمره این فرزانگان برجسته هستند که هدایت معنوی جامعه ولایت‌مدار و متدین قزوین را در عصر حاضر همواره عهده‌دار بوده‌اند.

  حال با علم به اهمیت این جایگاه مقدس، روزنامه‌نگاران جبهه جهادی انقلاب اسلامی(رجا) مراتب قدردانی و تشکر خود را از حضرت آیت‌‌الله العظمی امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به جهت انتصاب فقیه و دانشمند فرهیخته حضرت آیت‌الله عابدینی به امامت جمعه قزوین و نمایندگی ولی فقیه در استان اعلام نموده و از خداوند منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی را آرزومند است.

  همچنین این تشکل سپاس فراوان خود را از سال‌ها تلاش و خدمت صادقانه مجاهد فرزانه حضرت آیت‌الله باریک‌بین اعلام داشته و برای ایشان آرزوی طول عمری با برکت و عزت دارد.

  روزنامه‌نگاران جبهه جهادی انقلاب اسلامی ضمن تبریک این انتصاب شایسته و مسرت‌بخش، آمادگی خود را با تمام ظرفیت رسانه‌ای برای همراهی ایشان در تمامی عرصه‌های انقلاب اسلامی و علی الخصوص در سنگر مقدس امامت جمعه و نمایندگی ولی فقیه استان اعلام می‌نماید.

  بی‌شک حضور حضرت‌ آیت‌الله عابدینی در جایگاه نمایندگی ولی فقیه و امامت جمعه قزوین منشأ خیرات و برکات فراوان برای استان خواهد بود و امید است اهالی فرهنگ و اندیشه و اصحاب رسانه عزیز بتوانند ایشان را در این راه یاری رسانند.

  والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + هفت = 15