گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۴


  عضو مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد؛
  احزاب انتخابات خبرگان را سیاسی نکنند/ آیت الله شاهرودی گزینه اصلی ریاست خبرگان حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی،عضو مجلس خبرگان رهبری درخصوص انتخاب ریاست خبرگان رهبری به خبرنگار آناج گفت: توصیه بنده به جریانات و احزاب و رسانه ها اینست که خبرگان و انتخابات ریاست خبرگان را سیاسی نکنند.

  به گزارش نگاه آبیک، به نقل از آناج، حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی،عضو مجلس خبرگان رهبری درخصوص انتخاب ریاست خبرگان رهبری به خبرنگار آناج گفت: توصیه بنده به جریانات و احزاب و رسانه ها اینست که خبرگان و انتخابات ریاست خبرگان را سیاسی نکنند.

  وی افزود: اشخاصی که در خبرگان حضور دارند همه از فضلا و مدرسین والا مقام حوزه های علمیه بوده و افرادی باتقوا هستند لذا هیچیک درصدد قدرت نبوده و نخواهند بود.

  پورمحمدی اظهار داشت: روسای دوره های مختلف خبرگان همچون آیت الله مشگینی(ره)،آیت الله هاشمی رفسنجانی، آیت الله مهدوی کنی، هیچکدام تمایلی برای ریاست مجلس نداشتند و همه با اصرار علما و فضلا نامزد شده و رای آوردند.

  عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: در این دوره هم آیت الله شاهرودی، آیت الله رفسنجانی و آیت الله یزدی برای ریاست خبرگان مطرح هستند.البته آیت الله شاهرودی بیشتر مطرح می باشد.

  وی درمورد جوسازی رسانه های بیگانه در خصوص ریاست خبرگان گفت: جوسازی های دشمن در زمان ریاست آیت الله مشگینی هم بود و مسئله ی جدیدی نیست.  امروز هم با همان نقشه سعی در تخریب این نهاد انقلابی دارند،همه ملاحظه کردند که در دوره قبلی آیت الله مهدوی و آیت الله هاشمی با صمیمیت هر چه بیشتر، یکدیگر را تجلیل کردند و نقشه ی دشمنان،نقش بر آب شد.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هفت − 1 =