گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۹/۹ - ۱۵:۳۰


  ساختمان های آبیک مزین به تصاویر شهدای آبیکی می شوند

  نگاه آبیک : شهردار شهر آبیک، با اشاره به اجرای بحث زیباسازی شهری در آبیک اظهار داشت: در بحث زیباسازی شهر سعی داریم ساختمان های بلند شهر را با عکس شهدای آبیکی مزین کنیم. علیرضا امامقلیان شهردار شهر آبیک در مصاحبه ایی با خبرنگار نگاه آبیک با اشار ه به اجرای طرح زیباسازی شهری بیان داشت: […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک : شهردار شهر آبیک، با اشاره به اجرای بحث زیباسازی شهری در آبیک اظهار داشت: در بحث زیباسازی شهر سعی داریم ساختمان های بلند شهر را با عکس شهدای آبیکی مزین کنیم.

  shahid4

  علیرضا امامقلیان شهردار شهر آبیک در مصاحبه ایی با خبرنگار نگاه آبیک با اشار ه به اجرای طرح زیباسازی شهری بیان داشت: با اجرای این پروژه که در ۲ فاز انجام می گیرد، ساختمان های مرتفع شهر آبیک با تصاویری از چهره های شهدای شهر آبیک مزین خواهد شد.

  شهردار شهر آبیک ادامه داد: حجم کاری در این پروژه ۲۰۰۰ متر مربع خواهد بود که با هزینه ایی بالغ بر ۳۰ مکیلیون تومان به اجرا در خواهد آمد، این پروژه که در ۲ فاز و حداکثر تا یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید، فعلا در فاز اول و هماهنگی با ساختمان های مورد نظر برای اجرای پروژه می باشد. که یکی از آن ساختمان ها برج سبز، ساختمان پویا و سایر ساختمان های مرتفع شهر می باشد.

  این مسئول با بیان اینکه جایگاه والای شهدا بر کسی پوشیده نیست، اظهار کرد: هرچه داریم به برکت شهامت، شجاعت و خون پاک شهدا به دست آمده و این که مسئولان ندای آزادی در سراسر جهان سر می‌دهند از خیر و برکت شهدا بوده است. امروز مسئولان مکلف هستند جایگاه واقعی شهدا را که بالاترین مقام را نزد خدای متعال دارند، بین مردم و به ویژه به نسل جدید تبیین و ترویج دهند.

  شهردار آبیک انقلاب‌ های صورت گرفته در سراسر دنیای اسلام را نشأت گرفته از دفاع مقدس و خون شهدا بیان کرد و افزود: ایستادگی شهدا در برابر دشمن بعثی الگو گرفته از عاشورای امام حسین (ع) بوده که مطلوب است از خودگذشتگی و فداکاری شهدا به نسل آینده منتقل شود.

  امامقلیان در پایان با اشاره به ارزش شهدا در بین مردم ایران به خصوص مردم آبیک اظهار داشت: شهید و شهدا در بین مردم کشور و همچنین مردم آبیک از جایگاه بسیار با عظمتی برخوردار هستند و ما هم تمام تلاش خود را می کنیم که جایگاه رفیع آن ها را حفظ کنیم.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  8 − شش =