گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۹/۶ - ۱۵:۳۳


  همایش یاد یاران در آبیک برگزار می شود

  نگاه آبیک: فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله شهرستان آبیک از برگزاری همایش یاد یاران خبر داد و گفت: همایش یاد یاران به مناسبت هفته بسیج در شهرستان آبیک برگزار خواهد شد. رضا پاریاب، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله شهرستان آبیک در مصاحبه ایی اختصاصی با خبرنگار نگاه آبیک اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج و تجدید […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله شهرستان آبیک از برگزاری همایش یاد یاران خبر داد و گفت: همایش یاد یاران به مناسبت هفته بسیج در شهرستان آبیک برگزار خواهد شد.

  یاد یاران

  رضا پاریاب، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله شهرستان آبیک در مصاحبه ایی اختصاصی با خبرنگار نگاه آبیک اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج و تجدید خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس همایش یاد یاران در این شهرستان با کمک این حوزه برگزار خواهد شد.

  فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله شهرستان آبیک، با اشاره به یکی از برنامه های اجرایی در این همایش اظهار داشت: ما در این همایش از حجت الاسلام دیانی یکی از راویان تفحص سیره شهدا دعوت کرده ایم  تا با بیان خاطرات از دوران جنگ و دوران تفحض نسل جدید انقلاب و جوانان و نوجوانان ما را با این فضای روحانی بیشتر آشنا کند.

  پاریاب با اشاره به زمان و مکان برگزاری این مراسم اضافه کرد: ایم مراسم که در تاریخ ۹۳/۰۹/۰۷ در مسجد ولیعصر (عج)  واقع در خیابان مصلی همزمان با برگزاری نماز مغرب و اعشاء در همان مسجد برگزار خواهد شد. از تمام مردم این شهر خواهشمندم در این مراسم شرکت نمایند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 2 = شش