گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۹/۶ - ۱۰:۳۰


  با تکیه بر اقتصاد مقاومتی تحریم ها اثرگذار نخواهد بود

  نگاه آبیک: فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) با اشاره به راهبری بودن افتصاد مقاومتی در زندگی مردم اظهار داشت: با تکیه بر اقتصاد مقاومی می توان اثر این تحریم ها را از بین برد و کاری که ما در ۸ سال دفاع مقدس ببا دست خالی انجام دادیم، دوباره به حقیقت مبدل سازیم. به گزارش خبرنگار […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) با اشاره به راهبری بودن افتصاد مقاومتی در زندگی مردم اظهار داشت: با تکیه بر اقتصاد مقاومی می توان اثر این تحریم ها را از بین برد و کاری که ما در ۸ سال دفاع مقدس ببا دست خالی انجام دادیم، دوباره به حقیقت مبدل سازیم.

  IMG_4538

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، صبح امروز همایش اقتصاد مقاومتی و نشست صمیمی پیشکسوتان بسیجی با حضور فرمانده سپاه ناحیه امام صادق، رئیس بانک مهر اقتصاد، مسئول بسیج سازندگی استان، در سالن شهید آوینی آبیک برگزار شد.

  در این همایش حمزه برین، فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) با  اشاره به حکومت و نظام اسلامی اظهار داشت: ما در نظامی هستیم که بنای حرکت ان برگیرنده از ایمان و اسلام و راهی که پیامبر اسلام در بیش از ۱۴۰۰ سال است که از آن می گذرد، بناهایی که در این نظام مشخص شد و خط قرمزهایی که برای ما مشخص کرده اند، همه بهره گرفته از اسلام است.

   فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) انقلاب از این دوره های حساس با دست خالی عبور کرده است؛ مردم در اوایل انقلاب قبل از پیروزی انقلاب، با دست های خالی مقابل دشمن و طاغوتی که عظمتی پوشالی داشت ایستادگی کرد و به پیروزی رسید. الحمدالله بیش از ۳۵ سال است که داریم از هوای پاک اسلام بهره می بریم، قدر این هوای پاک استفاده کنیم.

  برین با اشاره به یکی از آیات قرآن مبنی بر شکرگذاری مردم از نعمت ها تأکید کرد: شکرگذار نعمت ها باشید و اگر قدردان نعمت نباشیم خداوند آن نعمت را از ما خواهد گرفت، مشکل اساسی این است که باید با نگاهی منطبق بر قرآن و اسلام حرکت کنیم و نگذاریم از قرآن و دین فاصله بگیریم.

  وی با اشاره به قدرت نظامی ایران در  سطح منطقه و جهان خاطرنشان کرد: دشمن در صحنه های نظامی نمی توان کاری را از پیش ببرد، زیرا دستگاه های نظامی، همراه و هم سو با رهبر و ولایت هستند و یک خط فکری را دنبال می کنند و این همراهی با ولایت است که سبب شده که ایران از لحاظ نظامی حرفی برای گفتن داشته باشد.

  این مسئول با اشاره به عدم تحقق اسلام در بحث های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ظهار داشت: ما در جبهه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی عقب هستیم و در این جبههه ها یک نگاه واحد وجود ندارد و باید بگوییم در این زمینه ها بسیار مشکل داریم و باید در بحث تحقق شعار سال تمامی تلاش خود را امجام بدهیم.

  IMG_4541

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) با اشاره به  این که با تکه بر تولید و باورهای ملی می توانیم در این زمینه ها نیز موفق باشیم، بیان کرد: ما باید تکیه بر باورها و داشته های ملی را در رأس کارهایمان قرار بدهیم، در در این راه می توان به اقتصاد مقاومتی  تکیه کرد و با تکیه بر این اصل تحریم ها را از بین برد.

  برین با تکریم و بزرگداشت هفته بسیج و تبریک به بسیجیان تأکید کرد: بسیجیان به راستی که لشکر مخلص خداوند هستند و ما با تکر و قدردانی و بازگویی خاطرات سعی در نهادینه کردن تفکر بسیجی در جامعه هستیم. بسیجیانی که در تمامی امور لبیک گوی رهبر هستند و ما باید به آن ها کمک کنیم و آن ها را در عرصه های مورد نیاز کاری کنیم که به فعالیت بپردازند و با کمک این بسیجیان در رسیدن به اهداف انقلاب و تحقق شعار سال تمامی تلاش خود را انجام بدهیم.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  پنج + 4 =