گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۹/۵ - ۱۲:۴۴


  کمربندی آبیک به بلوار تبدیل خواهد شد

  نگاه آبیک: شهردار شهر آبیک از بلوار شدن جاده کمربندی خبرداد و گفت: عملیات دوبانده کردن، کمربندی آبیک و تبدیل آن به بلوار در حال اجرا است و تا پایان سال بیش از نیمی از آن به پایان خواهد رسید. علیرضا امامقلیان شهردار شهر آبیک در مصاحبه ایی اختصاصی با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: شهردار شهر آبیک از بلوار شدن جاده کمربندی خبرداد و گفت: عملیات دوبانده کردن، کمربندی آبیک و تبدیل آن به بلوار در حال اجرا است و تا پایان سال بیش از نیمی از آن به پایان خواهد رسید.

  IMG_4152

  علیرضا امامقلیان شهردار شهر آبیک در مصاحبه ایی اختصاصی با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره به  این که در این پروژه اداره راه و شهرسازی بودجه ایی را در اختیار شهرداری نگذاشته است اظهار داشت: اداره راه و شهرسازی بعنوان مسئول تأمین کننده جاده کمربندی شهر باید نسبت به تعمیرات و ترمیم و روکش آسفالت کمربندی آبیک که محل تردد ده ها هزار کامیون عبوری بصورت شبانه روزی از این شهر است، اقدام نماید.

  شهردار شهر آبیک بیان کرد:با تبدیل کمربندی آبیک به بلوار و عریض کردن آن جاده باعث می شود بار ترافیکی شدیدی که  روزانه صدها خودروی سبک و سنگین عبوری از این جاده درون شهری عبور می کنند، برطرف شود.

  امامقلیان اضافه کرد: در حال حاضر وضعیت نابسامان این کمربندی به لحاظ تخریب و نامطلوب بودن آسفالت باعث بروز حوادث ناگوار جانی و مالی و نگرانی برای شهروندان عزیز گردیده و با پیگیری های شهرداری، امید می رود این پروژه به زودی برای استفاده عموم مردم آبیک آماده خواهد شد.

  این مسئول با اشاره به این که بوجه این طرح تماما از بوجه های شهرداری پرداخت شده است، تأکید کرد: بت وجود کسری بوجه در شهرداری آبیک، شهرداری آبیک تمامی تلاش خود را کرده است که در پروژه های عمرانی و آبادانی شهر سهیم باشد و پروژه های نیمه تمام را به پایان برساند و تمامی طرح های در دست اقدام را به موقع به اتمام برساند.

  شهردار شهر آبیک با اشاره به پیش بینی ها که حاکی از این است این پروژه در اواخر بهار سال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد، اظهار داشت: با وجود سرمای هوا و بارندگی های بسیاری که در این فصل وجود دارد شهداری سعی خواهد کرد که این پروژه را در اواخر بهار سال آینده به اتمام برساند. ین طرح هم اکنون در مرحله خاکریزی و زیرسازی و جدول گذاری می باشد.IMG_4150

  امامقلیان با اشاره به اهداف این پروژه خاطرنشان کرد:  روان سازی ترافیک و بهبود در عبور مرور خودروها، کاهش طول زمان سفرهای درون شهری و برون شهری و همچنین کاهش خطرات ناشی از تصادفات را از جمله اهداف تکمیل باند دوم کمربندی آبیک می باشد.

  شهردار شهر آبیک در پایان مصاحبه با خبرنگار نگاه آبیک از صبر، تحمل و همکاری مردم آبیک تشکر کرد و گفت: امیدوارم با همکاری مردم عزیز آبیک در مدتی که در این شهر خدمت می کنم بتوانیم شهری آباد و زیبا برای آبیکی های عزیز بسازیم.

  IMG_4151

  IMG_4153

  IMG_4154

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × هشت = 16