گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۹/۳ - ۱۱:۱۶


  مشکلات ساکنین روستای شهرآباد به روایت تصویر

  نگاه آبیک: با این که بیش از ۲ سال از به روی کار آمدن دهیار جدید در این روستا می گذرد، خبری از کمترین امکانات رفاهی در این روستا نیست. به گزارش میدانی خبرنگار نگاه آبیک، مردم روستای شهرآباد از کبود سطل های زباله، عدم جمع آوری زباله ها توسط مسئولین مربوطه، پرسه زدن سگ […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: با این که بیش از ۲ سال از به روی کار آمدن دهیار جدید در این روستا می گذرد، خبری از کمترین امکانات رفاهی در این روستا نیست.

  به گزارش میدانی خبرنگار نگاه آبیک، مردم روستای شهرآباد از کبود سطل های زباله، عدم جمع آوری زباله ها توسط مسئولین مربوطه، پرسه زدن سگ های ولگرد در کوچه و خیابان های این روستا، آسفالت نبودن کوچه ها و خیابان های این روستا، نیمه کاره بودن جدول کشی، مشکلات بهداشتی، بهداشتی نبودن تنها نانوایی موجود در این روستا، از جمله کوچکترین مشکلات مردم این روستا می باشد.

  IMG_4291

  یکی از بزرگترین مشکلات ساکنین این روستا، پرسه زدن سگ های ولگرد می باشد، که بیشتر مردم از این موضوع بسیار ناراحت و نگران هستند.

  IMG_4286

  IMG_4281

  IMG_4276

  IMG_4278

  IMG_4280

  IMG_4272

  IMG_4269

  IMG_4268

  IMG_4267

  تنها حسینیه موجود در این روستا نیز فاقد امکانات اولیه است و حتی سرویس های بهداشتی، موجود در این حسینیه نیز بسته می باشد، و بسیار فرسوده می باشد و کمتر خانه ایی در این روستا پیدا می شود که مقررات ایمنی در آن رعایت شده باشد و در صورت بروز مشکلاتی از جمله زلزله شاهد فاجعه بزرگی خواهیم بود. مشکل آنتن دهی تلفن های همراه و همچنین تلوزیون نیز ار سایر مشکلات مردم این روستا می باشد.

  انتهای گزارش/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 1 = سه