گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۹/۳ - ۱۸:۳۰


  نگذاریم انقلابمان فدای دنیاطلبی شود

  نگاه آبیک: فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک با اشاره به سخنان رهبری اظهار داشت: از وفات پیامبر تا شهادت نوه پیامبر ۵۰ سال بیشتر طول نکشید، مردم در آن زمان به خاطر دنیاطلبی، درحال نابودی اسلام بودند، پس از ۳۵ سال از انقلاب اسلامی نگذارید، بخاطر دنیاطلبی انقلاب به نابودی کشیده شود. […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک با اشاره به سخنان رهبری اظهار داشت: از وفات پیامبر تا شهادت نوه پیامبر ۵۰ سال بیشتر طول نکشید، مردم در آن زمان به خاطر دنیاطلبی، درحال نابودی اسلام بودند، پس از ۳۵ سال از انقلاب اسلامی نگذارید، بخاطر دنیاطلبی انقلاب به نابودی کشیده شود.

  IMG_1453

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، حمزه برین، فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک، در سخنرانی در مسجد شهدای کربلای شهرستان آبیک در جمع همشهریان آبیکی با اشاره به سخنان رهبری اظهار داشت: باید از عاشورا و تقارن هفته بسیج با ماه محرم و آغاز ماه صفر باید به این نکته توجه کرد که این تقارن چه چیزی را می خواهد به ما بگوید و چه چیزی باعث شد پنجاه سال پس از رحلت پیامبر اسلام (ص) نوه پیامبر را به قتل رساندند.

  این مسئول ادامه داد: بعضی ها دلشان را به مذاکرات خوش کرده اند و فکر می کنند با مذاکرات مشکلات حل می شود و این تنها با در دست داشتن ابر قدرت جهانی یعنی با در اختیار داشتن، رسانه های تبلیغاتی سعی در خراب کردن وجهه اسلام دارند، و می خواهند در دنیای اسلام، شهوت رانی ، مال پرستی و دنیا داری را گسترش بدهند و ما نباید بگذاریم این اتفاق بیافتد.

   فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک ادامه داد امام حسین به وسیله مسلمانان کشته شد نه بدست کفار باید به این نکته توجه کنیم پس از گذشته پنجاه سال نوه پیامبر بدست ادامه دهندگان راه پیامبر (ص) را به شهادت رساندند، این انحراف فکری و تبلیغات سوء که در ذهن مردم ایجاد کرده بودند، مردمی که پشت پیامبر به به نماز می ایستادند، در کربلا مقابل نوه پیامبر ایستادند.

  IMG_1449

  برین افزود: چه چیزی باعث شد که این مردم این قدر تغییر کنند، ۳۴ سال از آغاز بسیج می گذرد و این شجره طیبین نشأت گرفته از عاشوراست ما باید از این قیام عظیم یک درس هایی گرفته و در زندگی خود به کار ببریم و این تفکر بسیجی را در زندگی مان به کار ببریم.

  این مسئول با اشاره به واقعه عاشورا بیان کرد: چه اتفاقی افتاده است که پس از ۵۰ سال از رحلت پیامبر سر نوه پیامبر را بر روی نیزه بیاندازند. چه چیزی باعث شده اسلام ۵۰ ساله به نابودی برسد و طوری شود که امام حسین مجبور شود، جان خود و تمام عزیزانش را برای زنده نکه داشتن اسلام فدا کند و از جان کودک ۶ ماهه خود برای احیای اسلام بگذرد. در شهری که پدرش بر آن حکومت کرده است و در کوچه های آت قدم گذاشته است، حالا پسرش را تنها می گذارند و سرش را بر روی نیزه می کنند.

  وی با اشاره به این که در بحث دوم، درک عوامل امام مسلمین به دست خود مسلمین  اشاره کرد و تأکید کرد: درک عوامل کشته شدن، امام مسلمین به دست مسلمین موضوع پیچیده ایی است که باید بر روی آن بسیار تفکر کرد، مردمی به ظاهر مسلمان و نماز خوان، در واقعه عاشورا این گونه رفتار کردند، و این چیزی جز از بین رفتن امر به معروف و نهی از منکر نبود، که در جامعه آن زمان از بین رفته بود. آن ها به پولف دنیاطلبی و شهوت کشیده شده بودند.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک با اشاره به  این که اختلاف عایشه و حضرت علی (ع) در جنگ جمل بر سر پول بود، افراد برای خود سهم تهیه کرده بودند و امام علی (ع) آن سهم را قطع کردند . و  ابن زیاد نیز به به مردم آن زمان وعده پول داد و آن ها را به شهادت رساند. نباید بگذاریم میل به دنیا و مال پرستی کاری کند که بار دیگر اسلام در خطر بافتد و انقلابی که برای اسلام و بخاطر برپا داشتن پرچم اسلام برخاسته است، بدلیل دنیاطلبی برخی ها از بین برود.

  برین به مقایسه آن روزها با این زمان اشاره کرد و گفت: دنیای امروز دنیای دروغ، شهوت و دنیا پرستی است و در این قرن، قرنی است که ایمان از بین رفته است و دغدغه ما تنها پول و مال دنیا شده است. مراقب ایمان خود باشید ، حضرت آیت  الله خامنه ایی نگران است ، نگذارید مانند عاشورا که پس از ۵۰ سال از آغاز حکومت اسلام به انحراف کشیده شود. نگذارید انقلاب ما پس از ۳۵ سال به بیراهه برود و نابود شود. نگذاریم بسیج منزوی شود، تفکر بسیجی را در جامعه گسترش دهید.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  چهار − 1 =