گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۹/۱ - ۰۹:۰۱


  طرح احسان حسینی در آبیک در حال برگزاری است

  نگاه آبیک: معاون مشارکت‌ های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آبیک با اشاره به  اجرای طرح احسان حسینی در ماه محرم برای کمک به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش برگزار می شود اظهار داشت: با اجرای طرح فلاح هیات های مذهبی در منزل مددجویان تشکیل می شود. معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: معاون مشارکت‌ های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آبیک با اشاره به  اجرای طرح احسان حسینی در ماه محرم برای کمک به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش برگزار می شود اظهار داشت: با اجرای طرح فلاح هیات های مذهبی در منزل مددجویان تشکیل می شود.

  طرح احسان حسینی

  معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آبیک در مصاحبه ایی با خبرنگار نگاه آبیک به اجرای طرح احسان حسینی ویژه ماه های محرم و صفر اشاره کرد و اظهار داشت: هیات های مذهبی فرصت ارزشمندی برای جامعه هستند که در ایام محرم و صفر حضور گسترده ای در جهت اطعام و همچنین برنامه های معنوی عزاداری دارند که می توانند برکات زیادی داشته باشند برهمین اساس از این هیات ها در جهت کمک به نیازمندان و اجرای طرح احسان حسینی استفاده می شود.

  وی با اشاره به اینکه براساس هماهنگی های انجام شده با هیات های مذهبی و خانه های قرآنی، مددجویان تحت پوشش در این مکان حضور یافته و علاوه بر اطعام ، غذا به منازلشان نیز برده می شود و همچنین سبد کالا نیز به این افراد تعلق می گیرد.

  این مسئول با اشاره به اجرای سال قبل این طرح در این شهرستان اظهار داشت: سال گذشته برای اولین بار این طرح در شهرستان آبیک برگزار شد و کمک های قابل توجهی نیز توسط خیرین جمع آوری شد و امید می رود امسال کمک های بسیار بیشتری نسبت به سال گذشته از خیرین جمع آوری شود تا بتانیم به افراد تحت پوشش بیشتری کمک کنیم.

  معاون مشارکت های مردمی کمیته به اجرای طرح فلاح نیز اشاره کرد و گفت: طرح فلاح نیز یکی از طرح های خویی است که توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) بنیان گذاری شده است و با اجرای این طرح تعداد قابل توجهی از هیات های مذهبی در منازل مددجویان تشکیل می شود و یک مداح و نوحه خوان افتخاری حضور پیدا خواهند کرد و اطعام ، روضه و مداحی نیز بانی خیر خواهد داشت و در این مراسم نذورات ، گوسفند، مواد غذایی و سایر نذورات و کمک هایی که خیرین نذر می کنند برای خانواده های تحت پوشش هزینه می شود.

  وی با اشاره به ماه های محرم و صفر و اعتقادهای قوی مردم شهرستان ابیک در این ماه ها اظهار داشت: به مناسبت ماه های محرم و صفر کمیته امداد امام خمینی (ره) در قالب طرح احسان حسنی آماده جمع آوری نذورات شما می باشد.

  مسئول توسعه و مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) در پایان مصاحبه با خبرنگار نگاه آبیک، خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) با بهره گیری از سیره معصومین (ع) آمادگی دارد، در ایام ماه های محرم و صفر کمک های شما همشهریان عزیز آبیکی را به صورت نقدی و غیر نقدی اعم از جیره غذایی خشک و غذاهای آماده را بنا به خاطره امام علی (ع) در بین نیازمندان تقسیم نماییم. ما نباید عزاداری های حسینی را تنها به مراسم سینه زنی و روضه خوانی محدود کنم باید سیره و روش آن ها را در زندگیمان به اجرا در بیاوریم.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 + یک =