گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۵


  عدم تفاهم بهتر از ضایع شدن حقوق ملت ایران است/ صهیونیستها در گرداب اعمالشان فرو رفتند

  نگاه آبیک: خطیب نمازجمعه شهرستان آبیک گفت: شعار دشمن در مذاکرات هسته ایی این است که عدم تفاهم بهتر از تفاهم بد است و ما در جواب به آن ظالمان می گوییم: عدم تفاهم بهتر از ضایع شدن حقو ق ملت ایران است. به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، حجت ‌الاسلام سید ابوتراب موسوی خطیب نماز […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: خطیب نمازجمعه شهرستان آبیک گفت: شعار دشمن در مذاکرات هسته ایی این است که عدم تفاهم بهتر از تفاهم بد است و ما در جواب به آن ظالمان می گوییم: عدم تفاهم بهتر از ضایع شدن حقو ق ملت ایران است.

  IMG_4086

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، حجت ‌الاسلام سید ابوتراب موسوی خطیب نماز جمعه شهرستان آبیک در آیین عبادی و سیاسی این هفته نماز جمعه شهر آبیک در مسجد ولی‌عصر (عج) این شهر برگزار شد، اظهار داشت: مذاکرات هسته ایی در مرحله حساسی قرار گرفته است و هیئت مذاکره کننده باید عزت مردم ایران اسلامی را حفظ کنند و نگذارند حق ملت ایران پایمال شوند، و این را بدانید که اگر تحریم ها نیز برداشته شوند بدون اقتصاد مقاومتی و اجرای آن در جامعه مشکلات اقتصادی برطرف نخواهد شد.
  نماینده ولی فقیه در خطبه های نماز جمعه به مناسبت های هفته اشاره کرد و اظهار داشت: سوم آذر سالروز ورود کاروان امام حسین به شام بود که در این میان امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) با افشاگری های خود و سخنرانی کوبنده نگذاشتند حقیقت کربلا از بین برود و نور واقعیت کربلا با سخنان این بزرگوران حفظ شد و مردم شام و کوفه را منقلب کرد و به واقعیت کربلا پی بردند و کرده خود پشیمان شدند.

  حجت الاسلام موسوی ادامه داد: این افشاگری ها و مبارزه‏ هاى پنهان و آشکار اهل‏ بیت در حالت اسیرى، یزید را نزد مسلمانان بى ‏مقدار و بى ‏اعتبار کرد و پس از مدتى، وضعیت شام را بر ضد یزید و به هوادارى از امام حسین (ع) تغییر داد. یزید ناچار شد به جرم و جنایت خود و سپاهیان و عاملان جنایت پیشه اعتراف کرده، از امام زین ‏العابدین (ع) عذرخواهى و پس از مدتى آنان را آزاد و با احترام و عزت به مدینه منوره عودت دهد.

  امام جمعه و جماعت شهرستان آبیک به ۴ آذر و ولادت امام محمد باقر و همزمانی آن با سالروز بسیج مستضعفین اشاره کرد و اذعان داشت: این تقارن بسیار مبارک است ، این روز سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین به دستور امام راحل است و سرآغاز بسیجج و ارتش ۲۰ میلیونی است و این روز را به تمام ملت ایران و بسیجیان سلحشور تبریک و تهنیت می گویم.

  وی با اشاره به طنین انداز شدن، صدای و فکر بیجی وار در تمامی جهان به خصوص سوریه و عراق گفت: بسیجی روحیه و فکر بسیجی وار خود را به تمامی جهان صادر کرده است و در هر جایی که این تفکر بسیجی شکل گرفته است، آن کشور با پیروزی های زیادی روبه رو شده است. این تفکر بسیجی بود که سوریه را حفظ کرد و داعش این گروه تروریستی که از تمامی جهان حمایت می شدند، در عراق سرکوب کرد و امیدوارم به لطف خدا داعش و سرکرده های آن نابود گردند.

  خطیب نماز جمعه شهرستان آبیک بسیج را یکی از معجزات انقلاب دانست و اظهار کرد: بسیج یکی از معجزات انقلاب بوده است که از دل مردم بیرون آمده است و یکی از مظهرهای حضور مردم در صحنه انقلاب است.

  IMG_4114

  صهیونیست ها  در گرداب اعمالشان فرو رفتند

  نماینده ولی فقیه در آبیک، با اشاره به حمله صهیونیست ها به بیت المقدس تأکید کرد: یهودیان در گرداب بحران های خود فرو رفته اند و با پا گذاشتن به صحن بیت المقدس آن محل را نجس کرده و خود را در گردابی عمیق غرق کردند و فلسطینیان با این کار خونشان به جوش آمده و در حال شکل گیری حمله ایی بر صهیونیست ها هستند تا این اقدام شوم آن ها را جوابی سنگین بدهند.

  این مسئول خاطرنشان کرد: کرانه باختری نیز باید مانند غزه مسلح شود تا بتوانند جواب دندان شکنی به این کودک کش های صهیونیستی بدهند همانطور که مردم غزه پس از ۵۱ روز مقاومت به پیروزی رسیدند. مردم کرانه باختری نیز بتوانند پیروز شودند و اسرادیل را نابود سازند.

  صهیونیست ها از اسلام و مردمی بودن اسلام ترسیده اند و می دانند اگر ملتی اسلامی باشد و مردم همراه آن باشد می توانند کفر را شکست دهند به همین دلیل موج اسلام ستیزی و اسلام هراسی را در دنیا راه انداخته اند و به وسیله هنر می خواند کاری کنند که مردم جهان از اسلام بترسند و پیام آزادی و آزادگی به جهان منتشر نشود.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  8 × نُه =