گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۲۸ - ۰۹:۴۲


  کتابخانه های آبیک چشم به راه همشهریان است

  نگاه آبیک : رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک با اشاره به حضور کم مردم در کتابخانه های شهر آبیک اظهار داشت: کتابخانه های عمومی آبیک هنچنان چشم به راه حضور گرم شما عزیزان می باشند. به گزارش خبرنگار نگاه آبیک ، محمد علیمحمدی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک در مصاحبه ایی […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک : رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک با اشاره به حضور کم مردم در کتابخانه های شهر آبیک اظهار داشت: کتابخانه های عمومی آبیک هنچنان چشم به راه حضور گرم شما عزیزان می باشند.

  IMG_3969

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک ، محمد علیمحمدی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک در مصاحبه ایی با خبرنگار نگاه آبیک اظهار داشت: فرهیختگان و دانش آموزان علاقمندان به کتاب و مطالعه به مناسبت هفته کتاب به مدت یک هفته  تا  اول آذر ماه می توانند به عضویت رایگان کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک درآیند .

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک با اشاره به مهم دانستن گسترش فرهنگ مطالعه در بیمن مردم به خصوص مردم شهرستان آبیک، تأکید کرد: کتابخانه های عمومی در راستای تبلیغ فرهنگ کتاب و کتابخوانی همه ساله در هفته کتاب نسبت به عضو گیری رایگان اقدام می کنند. علاقه مندان برای عضویت در کتابخانه ها تا ۱ اول آذر با ارائه مدارک لازم می توانند نسبت به عضویت خود اقدام کنند.

  لازم به ذکر است در هفته کتاب فقط ۵۰۰ تومان بابت صدور کارت دریافت می شود.

  علیمحمدی با اشاره به این که این کارت نه تنها در آبیک بلکه در تمامی استان قزوین کاربرد دارد اظهار داشت: با ثبت نام رایگان در کنتابخانه های آبیک یعتی کتابخانه امام محمد باقر (ع) واقع در خیابان شهید رجایی انتهای کوچه دوازدهم و همچنین کتابخانه امام رضا (ع)  واقع در خیابان مبارزان کوچه ۳۸ مراجعه کنند و به صورت رایگان در این کتابخانه ها عضو شوند و علاوه بر اینکه از امکانات این کتابخانه ها می توانند استفاده کنند، می توانند از کتابخانه های سراسر استان قزوین نیز استفاده کنند.

  این مسئول با اشاره به مدارک لازم برای ثبت نام در این طرح بیان داشت: دانش آموزان، فرهیختگان و کتاب دوستان می توانند تنها با آوردن یک قطعه عکس، ارائه کارت شناسایی و تنها مبلغ پانصد (۵۰۰) تومان در کتابخانه عضو و از این طرح استفاده کنند.

  وی در پایان مصاحبه با خبرنگار نگاه آبیک  با دعوت تمامی اقشار و همشهریان آبیک برای عضویت در کتابخانه ها و مطالعه کتاب ها اظهار داشت: نتایج تحقیقات  پژوهشگران علوم پزشکی در دانشگاه ایموری آمریکا نشان داده است که خواندن یک کتاب خوب می تواند اتصالات موجود در مغز و تغییرات عصبی را افزایش داده و عملکرد مغز را حداقل به مدت حداقل ۵ روز افزایش دهد. پس سعی کنیم روزی حداقل یک بار چند صفحه از کتابی را بخوانیم.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 − = شش