گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۲۴ - ۲۳:۲۳


  هشدار جدی دادستان قزوین به تحریک کنندگان تجمعات اخیر

  نگاه آبیک : دادستان قزوین با اشاره به ضایعه درگذشت مرتضی پاشایی خواننده جوان کشورمان، به تمام فرصت طلبانی که با این بهانه قصد برهم زدن نظم و امنیت اجتماعی را دارند، هشدار جدی داد. به گزارش نگاه آبیک به نقل از شاخص  حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شاخص با اشاره […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک : دادستان قزوین با اشاره به ضایعه درگذشت مرتضی پاشایی خواننده جوان کشورمان، به تمام فرصت طلبانی که با این بهانه قصد برهم زدن نظم و امنیت اجتماعی را دارند، هشدار جدی داد.

  دادستان قزوین

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از شاخص  حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شاخص با اشاره به درگذشت مرتضی پاشایی، خواننده جوان کشورمان اظهار کرد: این خواننده جوان توانسته بود با هنر خود نظر بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کند.

  وی افزود: بنده این ضایعه را به خانواده آن مرحوم، جامعه هنری و تمام ملت ایران تسلیت عرض می کنم.

  صادقی نیارکی با اشاره به فراخوانی های اخیرجهت تجمعات نا متعارف در قزوین ابراز داشت: متاسفانه تعدادی از افراد سودجو با سوء استفاده از عواطف و احساسات مردم و طرفداران این خواننده جوان، اقدام به تجمعات غیر قانونی کرده و سعی بر برهم زدن نظم اجتماعی دارند.

  وی با اشاره به مردمی نبودن این اقدامات بیان کرد: این فراخوانی های گسترده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که این عمل سازماندهی شده بوده و توسط افراد ضد انقلاب داخلی و خارجی هدایت می شود.

  دادستان قزوین به همه دوستداران این هنرمند عزیز توصیه کرد تا فریب افراد فرصت طلب را نخورده و با جدا کردن خط و مشی خود از این افراد، بهانه را از دست دشمنان مردم بگیرند.

  وی هشدار داد: مسئولین امنیتی استان قزوین نیز با تمام افرادی که با سوء استفاده از نام این هنرمند جوان، قصد مخدوش کردن امنیت اجتماعی را داشته باشند، برخورد جدی خواهند کرد.

  صادقی نیارکی در پایان ضمن تسلیت مجدد درگذشت مرتضی پاشایی خاطرنشان کرد: امیدوارم همه طرفداران این خواننده جوان با برگزاری مراسمات متعارف مانند مجالس فاتحه، بتوانند روح آن مرحوم را شاد و قرین رحمت الهی کنند.

  به گزارش شاخص، مدیر برنامه ها و خانوانده مرحوم مرتضی پاشایی نیز در واکنش به این اقدامات ناشایست بیانیه ای را صادر کردند.

  در متنی که در اختیار رسانه ها قرار گرفته آمده است: «از همه ملت ایران و طرفداران مرتضی پاشایی که در غم خانواده آن مرحوم سهیم هستند تشکر می کنیم و بر خود لازم می دانیم چند نکته مهم را اعلام داریم:

  ۱٫طرفداران مرتضی پاشایی کسانی هستند که شفای وی را از طریق برگزاری زیارت عاشورا و دعای توسل می خواستند.

  ۲٫شخص مرتضی پاشایی عاشق اهل بیت و اسلام و معنویت و مردم بود.

  ۳٫خانواده و خاندان مرتضی پاشایی افرادی در خط انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و از مریدان اهل بیت هستند.»

  همچنین پدر مرتضی پاشایی به خبرنگار مهر گفت: ما از اینکه برخی افراد از ابراز احساسات مردم سواستفاده کرده و برخی اجتماعات را به حاشیه کشانده اند بسیار متاسفیم و می دانیم که طرفداران واقعی پسرم خواستار ایجاد هیچ نوع حاشیه ای نیستند.

  وی همچنین از همه مردمی که پسرش را در دوران بیماری تنها نگذاشته و از زمان درگذشت وی نیز دلسوزانه در غم آنها شریک بوده اند، قدردانی کرد.

  این خواننده جوان صبح روز جمعه ۲۳ آبان ماه پس از یک دوره مبارزه با بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  سه − 2 =