گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۷


  مدارس محیطی برای نهادینه کردن حجاب در جامعه است

  نگاه آبیک:  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک گفت: آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات می توانند با تعامل و همکاری با یکدیگر در برگزاری گفتمان های دینی با موضوع عفاف و حجاب نقش بسزایی در نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه ایفا کنند. حجت الاسلام سید جلال حسینی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک:  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک گفت: آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات می توانند با تعامل و همکاری با یکدیگر در برگزاری گفتمان های دینی با موضوع عفاف و حجاب نقش بسزایی در نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه ایفا کنند.

  همایش

  حجت الاسلام سید جلال حسینی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک در مصاحبه ایی پیرامون نقش مدرسه در نهادینه کردن فرهنگ حجاب به خبرنگار نگاه آبیک گفت: مدارس بهترین محیط و دوران دانش آموزی بهترین دوران برای ترویج و نهادینه سازی فرهنگ عفاف و حجاب است.

   رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک تأکید کرد:   ضروری است در همان دورانی که دختران ما به سن تکلیف می رسند آنان را طوری تربیت کنیم که با علاقه حجاب و پوشش را انتخاب کنند.

  این مسئول خاطر نشان کرد:    ما باید طوری فرهنگ عفاف و حجاب را در جامعه ترویج دهیم که دختران ما به حجاب خود افتخار کنند و بی حجابی را مایه شرمساری بدانند.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک گفت:امروزه دنیای غرب با تبلیغات پر زرق و برق خود سعی در ترویج بی حجابی و برهنگی در جامعه ما را دارد.

  گفتنی است برگزاری گفتمان های دینی با موضوعات مختلف، اعزام مبلغ و مبلغه به مدارس جهت اقامه نماز، بیان احکام اسلامی و آموزش و مشاوره در موضوعات مختلف به دانش آموزان و والدین آن ها از جمله اقداماتی است که سازمان تبلیغات اسلامی در راستای ترویج و نهادینه سازی فرهنگ غنی اسلامی در مدارس انجام می دهد.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  5 − چهار =