گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۷


  سفر به مناطق جنگی تلنگری است برای ادامه بهتر زندگی

  نگاه آبیک : مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک اظهار داشت: سفر به مناطق جنگی و سرزمین نور تلنگری برای بهتر زیستن و دفاع از خون شهدا به ما وارد می کند. به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، مهرداد یحیایی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک به همراه معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک : مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک اظهار داشت: سفر به مناطق جنگی و سرزمین نور تلنگری برای بهتر زیستن و دفاع از خون شهدا به ما وارد می کند.

  مهرداد یحیایی

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، مهرداد یحیایی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک به همراه معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان جهت حضور در جمع کاروان دانش آموزی راهیان نور شهرستان آبیک به منطقه عملیاتی جنوب کشور سفر کرده بودند؛ دلیل حضور خود را به این سرزمین نورانی چنین بیان کرد:

  مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک در این سفر که دو روز به طول انجامید، به همراه دانش آموزان از منطقه عملیاتی جنوب کشور دیدار و با آرمان های شهیدان هشت سال دفاع مقدس تجدید بیعت کردند.

  یحیایی  اعزام کاروان راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور را از عظیم‌ترین و تاثیرگذارترین برنامه‌های فرهنگی آموزش و پرورش خواند و افزود: دانش آموزان در این سفر از لحاظ آموزه‌های فرهنگی و معنوی بسیار پر بار می‌شوند.

  این مسئول با اشاره به حضور خود به سرزمین نور، خاطرنشان کرد: علاوه بر دانش آموزان مسئولین نیز باید در قالب کاروان راهیان نور، به سرزمین های جنگی و نور، حرکت کنند و از نزدیک ببینند که چه جوانانی و در چه شرایطی از خون و علاقه هایشان گذشتند تا ما اکنون در آرامش به سر ببریم.

  وی یادآور شد: مسئولین باید قدر جایگاهی که در آن قرار گرفته اند؛ بداند، زیرا این سعادت قسمت هر کسی نمی شود که بتوانند به ملت شریف ایران خدمت کنند و مسئولین از جمله من باید در انجام وظیفه های خود کوشا باشیم و امانتی که این شهد به ما واگذار کرده اند را پاسداری کنیم.

  مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک در پایان مصاحبه با خبرنگار نگاه آبیک با اشاره به این که شهدا انقلاب و آرمان های امام (ره) را در میان ما به امانت گذاشته اند اظهار داشت: شهدا برای این سرزمین از جان خود گذشتند و این انقلاب را با خون خود بیمه کردند و ما باید در حفظ این امانت بسیار کوشا باشیم و نگذاری خون این بزگواران به هدر برود. دشمن می خواهد ما را از انقلاب جدا کند و شکافی بین ما ایجاد کند، مردم و مسئولین نباید بگذاریم که این شکاف اولا بین ما و انقلاب و در مرحله دوم مردم با مسئولین فاصله ایی ایجاد شود.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 6 = چهل دو