گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۹


  کتابخانه ها میزبان ۳۲ مدرسه در هفته کتاب

  نگاه آبیک: رییس اداره کتابخانه‌های شهرستان آبیک در استان قزوین گفت: دانش‌آموزان ۳۰ مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی از تنها کتابخانه‌ شهر آبیک بازدید می‌کنند. محمدرضا آقااحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه آبیک، اظهار کرد: با هماهنگی‌ های اداره کتابخانه‌ های آبیک با اداره آموزش و پرورش این شهرستان مقرر شد تا دانش‌آموزان ۳۰ مدرسه از […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: رییس اداره کتابخانه‌های شهرستان آبیک در استان قزوین گفت: دانش‌آموزان ۳۰ مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی از تنها کتابخانه‌ شهر آبیک بازدید می‌کنند.

  کتابخانه

  محمدرضا آقااحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار نگاه آبیک، اظهار کرد: با هماهنگی‌ های اداره کتابخانه‌ های آبیک با اداره آموزش و پرورش این شهرستان مقرر شد تا دانش‌آموزان ۳۰ مدرسه از شنبه (۲۰ آبان‌ ماه) تا چهارشنبه (۲۴ آبان‌ ماه) از کتابخانه آبیک بازدید کنند و به عضویت رایگان این کتابخانه در آیند.

  وی ادامه داد: همچنین در هفته کتاب نمایشگاه کتاب را در کتابخانه آبیک برگزار می‌کنیم تا دانش‌ آموزان ضمن بازدید از کتابخانه،‌ آثار مورد نظر خود را خریداری کنند.

  رییس اداره کتابخانه‌های شهرستان آبیک درباره ویژه‌ برنامه‌ های این اداره در هفته کتاب گفت: به مناسبت فرار سیدن هفته کتاب در کتابخانه امام رضا (ع) جشن کتاب برگزار می‌ کنیم و از مسن‌ ترین، خردسال‌ ترین و فعال‌ترین اعضای کتابخانه تجلیل خواهیم کرد.

  وی افزود: در این جشن از یکی از نویسندگان آبیکی که آثارش در کتابخانه آبیک موجود است، قدردانی کرده، برخی از آثارش را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم. همچنین در این بازدید، دانش آموزان به گروه های مختلف تقسیم شده و توسط راهنمای کتابخانه با نحوه عضویت در کتابخانه، قوانین و ضوابط کتابخانه ها، استفاده از کتاب ها و انواع تقسیم بندی کتاب ها آشنا شدند. سپس دانش آموزان به بازدید از محیط مخزن کتاب پرداخته و کتاب ها را تورق نمودند.

  آقااحمدی عنوان کرد: به مناسبت هفته کتاب با همکاری اداره مخابرات به شهروندان آبیک، پیامکی با محتوای کتاب و هفته کتاب ارسال خواهیم کرد.

  مراد مرادی، رحیم آبادی مراد  معاون پرورشی و تربیت دینی اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک  امسال نیز مانند سال های گذشته دانش آموزان از کتابخانه سطح شهر بازدید کردند و با آوردن یک قطعه عکس به صورت رایگان در این کتابخانه عضو می شوند.

  معاون پرورشی و تربیت دینی اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک، اظهار داشت: دانش آموزانی که در بخش بشاریات و سایر روستاهایی که به شهرهای اطراف نزدیک تر هستند می توانند به کتابخانه های آن شهرها مراجعه کنند.

  مرادی رحیم آبادی هدف از بازدیدید کتابخانه ها و عضویت دانش آموزان در کتابخانه ها را آشتی  دانش آموزان با کتابخانه و نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی عنوان کرد و گفت: یکی از اصلی ترین برنامه های آموزش و پرورش ، آشتی دادن دانش آموزان با کتاب و کتابخانه است.

  هفته کتاب از ۲۰ تا ۲۷ آبان‌ ماه است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  یک پاسخ به “کتابخانه ها میزبان ۳۲ مدرسه در هفته کتاب”

  1. Leticia گفت:

   A piece of eriudtion unlike any other!

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  پنج − = 1