گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۸


  نمایشگاه کتاب در آبیک برپا خواهد شد

  نگاه آبیک: با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، به مناسبت هفته کتاب اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب خواهد کرد. به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد، با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی اقدام به […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، به مناسبت هفته کتاب اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب خواهد کرد.

  نمایشگاه کتاب

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد، با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب خواهد کرد.

  در این نمایشگاه بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب با موضوعات مختلف قرآنی، ادبی، تاریخی، پزشکی، فرهنگی و غیره در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت، تا علاقمندان به کتاب و کتابخوانی بتوانند موضوعات مورد علاقه خود را در این نمایشگاه پیدا کرده و خریداری نمایند.

  این نمایشگاه به مدت ۲۰ روز از آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، پزیرای عموم مردم و کتاب دوستان می  باشد.

  محل برپایی این نمایشگاه در محل سالن نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در خیابان شهید رجایی، انتهای کوچه دوازدهم، جنب کتابخانه عمومی شهرستان آبیک، می باشد که آماده استقبال شما کتاب دوستان از این نمایشگاه است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  دو + = 3