گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۴


  مراسم سوگواری دهه دوم محرم برگزار خواهد شد

  نگاه آبیک: مراسم سوگواری دهه دوم محرم همراه با ویژه برنامه های بصیرتی و روشنگری و همچنین با سخنرانی، حجت الاسلام عبدالرضا صادقی و مداحی مداحان اهل بیت برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، این مراسم که به مدت سه شب از سه شنبه ۲۰ آبان در مسجد امام زمان (عج) برگزار خواهد […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: مراسم سوگواری دهه دوم محرم همراه با ویژه برنامه های بصیرتی و روشنگری و همچنین با سخنرانی، حجت الاسلام عبدالرضا صادقی و مداحی مداحان اهل بیت برگزار خواهد شد.

  مراسم عزاداری

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، این مراسم که به مدت سه شب از سه شنبه ۲۰ آبان در مسجد امام زمان (عج) برگزار خواهد شد.

  علی رضالو، رئیس هئیت محبان امام رضا(ع) در مصاحبه ایی با خبرنگار نگاه آبیک، با اشاره به اهداف برگزاری این مراسمات اظهار داشت: هدف اصلی برگزاری این مراسم این است که مراسم عزاداری و راه امام حسین (ع) و عاشورای حسینی به ۱۰ روز بسنده نشود و این فرهنگ در تمامی طول زندگی جریان پیدا کند. از اهداف مهم دیگر می توان به فرهنگسازی در این مراسم اشاره کرد؛ وقتی مردم برای عزاداری به این مراسم می آیند، می توانیم به آن ها خوراک فکری و فرهنگی مناسبی بدهیم.

  رئیس هئیت محبان امام رضا (ع) به موضوع سخنرانی و سخنران اشاره کرد و گفت: این مراسم که با سخنرانی حجت الاسلام عبدالرضا صادقی با موضوع ماهواره و آسیب های آن بر خوانواده و فرهنگ حسینی  و همچنین تأثیر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و راهکارهای اجرای این فریضه فراموش شده در کشور برگزار خواهد شد.

  رضالو از برگزاری مسابقات مقاله نویسی و پیامک خبر داد و گفت: در حواشی این مراسم، مسابقه مقاله نویسی با موضوع های ماهواره و آسیب های آن بر خانواده و فرهنگ حسینی و همچنین تأثیر امر به معروف و نهی از منکر و تأثیر آن در جامعه از جمله موضوعات مقاله نویسی است و مقالات برتر را نیز با همکاری سایت  شما نگاه آبیک مقاله برتر را نیز در سایت منتشر خواهیم کرد.

   وی به موضوعات و شرایط مسایقه پیامکی اشاره کرد و گفت: موضوعات پیامک می تواند جملاتی درباره عفاف و جحاب، آسیب های ماهواره، ولایت فقیه و امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد که افراد می توانند، جملات خود را در پیامک حداکثر ۳ پیامکی به سامانه ۶۶۰۰۰۲۸۱۷۹ رسال نمایند.

  رئیس هئیت محبان امام رضا(ع) در پایان مصاحبه با خبرنگار نگاه آبیک گفت: علاقمندان برای شرکت در این مسابقات می توانند حداکثر تا تاریخ ۳۰ محرم آثار خود را به مسئول فرهنگی هیئت محبان امام رضا (ع) ارسال نمایند. و به پیامک های منتخب به قید قرعه جوایزی در طول برنامه داده خواهد شد.

  گفتنی است که این مراسم در بلوار امام خمینی (ره) کوچه شهید فهمیده مسجد امام زمان (عج) طی سه شب از سه شنبه ۲۰ آبان شروع خواهد شد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 3 = سه