گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۱۶ - ۲۰:۱۲


  تظاهرات نمازگزاران تهرانی در اعتراض به هتک حرمت مسجدالاقصی

  نگاه آبیک: نمازگزاران تهرانی امروز بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در اعتراض به هتک حرمت مسجد الاقصی توسط رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی تظاهرات کردند. به گزارش نگاه آبیک، به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، نمازگزاران تهرانی امروز بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در اعتراض به هتک حرمت مسجد الاقصی توسط […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: نمازگزاران تهرانی امروز بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در اعتراض به هتک حرمت مسجد الاقصی توسط رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی تظاهرات کردند.

  تظاهرات

  به گزارش نگاه آبیک، به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، نمازگزاران تهرانی امروز بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در اعتراض به هتک حرمت مسجد الاقصی توسط رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی تظاهرات کردند.

  نمازگزاران تهرانی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را نسبت به هتک حرمت مسجد الاقصی اعلام داشتند.

  نظامیان رژیم صهیونیستی در جدیدترین اقدام خود با هتک حرمت مسجد الاقصی با چکمه های خود وارد صحن اصلی این مسجد شدند.

   نظامیان اشغالگر نخستین بار با چکمه های خود وارد صحن اصلی مسجد الاقصی شدند.
  نظامیان اسرائیلی با چکمه های خود بر روی فرش های مسجد الاقصی پا گذاشتند و به سوی خادمان این مسجد گلوله های پلاستیکی و گاز اشک آور شلیک کردند.
  به گفته شاهدان  نخستین بار بود که نظامیان اسرائیلی با چکمه های خود وارد صحن مسجد الاقصی شدند و شماری از خادمان این مسجد را بازداشت کردند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  5 + سه =