گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۱۵ - ۱۱:۱۰


  رزمایش ” الی بیت‌المقدس ۳ ” در زنجان آغاز شد

  نگاه آبیک: رزمایش ” الی بیت‌المقدس ۳ ” با هدف ارتقاء توانمندی‌های بسیج به طور همزمان در زنجان و نواحی سپاه شهرستان‌های استان آغاز شد و این همایش تا عصر فردا ادامه دارد. به گزارش نگاه آبیک به نقل از تسنیم، کیهان قهرمانی  اظهار کرد: رزمایش بیت‌المقدس ۳  به طور همزمان در زنجان و تمامی […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: رزمایش ” الی بیت‌المقدس ۳ ” با هدف ارتقاء توانمندی‌های بسیج به طور همزمان در زنجان و نواحی سپاه شهرستان‌های استان آغاز شد و این همایش تا عصر فردا ادامه دارد.139306290848087413668283

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از تسنیم، کیهان قهرمانی  اظهار کرد: رزمایش بیت‌المقدس ۳  به طور همزمان در زنجان و تمامی نواحی سپاه استان در حال برگزاری است.

  وی عنوان کرد: این رزمایش که امروز آغاز شده است تا بعد ظهر روز جمعه ۱۶ آبان ماه ادامه می‌یابد.

  معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان با بیان اینکه این رزمایش با رمز” یا محمد رسول‌الله ” آغاز شده است، بیان کرد: این رزمایش در زنجان با حضور گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس و گردان امنیتی کوثر در پادگان مالک اشتر در حال برگزاری است.

  وی با اشاره به اهداف برگزاری این همایش در استان زنجان ابراز کرد: هدف از برگزاری این رزمایش انسجام و ارتقای توان‌مندی‌های رزمی بسیجیان و در راستای آمادگی مقابله با تمامی تهدیدات است.

  قهرمانی با بیان اینکه در این رزمایش‌ها گردان‌های آموزش دیده حضور دارند، تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی، آموزشی، عقیدتی و فکری و غیره از جمله برنامه‌هایی است که قبل از اجرای رزمایش برای آمادگی گردان‌ها برگزار شده و در طول رزمایش نیز ادامه دارد.

  معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی (عج) افزود: از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش بصیرت افزایی و ارتقا توان رزمی گردان‌های واکنش سریع است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 9 = هجده