گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۱۳ - ۱۲:۳۹


  نماز ظهر عاشورا برگزار شد

  نگاه آبیک: مردم مومن و عزادار آبیک در قالب دسته جات و هیات های عزاداری پس از حضور در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با شور و حال وصف ناشدنی، در صفوف منظم و به هم پیوسته، نماز ظهر عاشورا را مساجد شهر اقامه کردند. به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، همانگونه که امام حسین(ع) در […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: مردم مومن و عزادار آبیک در قالب دسته جات و هیات های عزاداری پس از حضور در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با شور و حال وصف ناشدنی، در صفوف منظم و به هم پیوسته، نماز ظهر عاشورا را مساجد شهر اقامه کردند.

  IMG_3357

  به گزارش خبرنگار نگاه آبیک، همانگونه که امام حسین(ع) در کارزار عاشورا و در میان هیاهوی جنگی نابرابر، ارتباط معنوی با خالق و انجام فریضه الهی نماز اول وقت را بر هر چیز مقدم دانست و در زیر بارش خصمانه تیرهای جفا، نماز ظهر عاشورا را اقامه کرد؛ با طنین انداز شدن نوای اذان، سوگواران حسینی که در میادین مرکزی و مساجد جامع شهرهای مختلف استان مشغول عزاداری بودند، در صفوفی به هم فشرده به یاد آخرین نماز سید و سالار شهیدان، نماز ظهر را به جماعت اقامه کرده و عزاداری خویش را از سر گرفتند. IMG_3351
  عزاداران حسینی در شهر آبیک، پس از بلند شدن ندای اذان، با قطع برنامه عزاداری به امامت مولایشان امام حسین (ع) نماز ظهر عاشورا را به جماعت خواندند. و یاد نماز ظهر امام را زنده کردند.
  IMG_3348
  عاشورای امسال مقارن با سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و مردم عزادار حسینی، با تأسی از ظلم ستیزی نهضت کربلا، در محل های از پیش تعیین شده حضور یافته و فریاد استکبار ستیزی خود را سردادند.

  انتهای پیام/IMG_3349

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − یک = 0