گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ - ۱۹:۱۲


  ساماندهی پیامک های انبوه موضوع بحث شورای عالی فضای مجازی

  نگاه آبیک: موضوع ساماندهی پیامک های انبوه و خدمات ارزش افزوده پیامکی در جلسه شورای عالی فضای مجازی کشور مطرح و پس از بحث و بررسی، ضرورت توجه و پرداختن به آن مورد تأیید همه اعضا قرار گرفت. به گزارش نگاه آبیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری جلسه شورای عالی فضای مجازی کشور […]

  Print Friendly

  نگاه آبیک: موضوع ساماندهی پیامک های انبوه و خدمات ارزش افزوده پیامکی در جلسه شورای عالی فضای مجازی کشور مطرح و پس از بحث و بررسی، ضرورت توجه و پرداختن به آن مورد تأیید همه اعضا قرار گرفت.

  IMG10140792

  به گزارش نگاه آبیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری جلسه شورای عالی فضای مجازی کشور شامگاه شنبه به ریاست رییس جمهوری و با حضور سران قوا و اعضای حقیقی و حقوقی آن، برگزار شد.

  پس از طرح کلیاتی در مورد جوانب مختلف این موضوع،ادامه مذاکرات در مورد این دستور، به جلسه بعدی این شورا موکول شد.

  حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در ابتدای این جلسه با بیان اینکه واقعه کربلا و عاشورا صرفاً یک واقعه تاریخی نیست که در گذر زمان باقی بماند، گفت: کربلا و عاشورا یک فرهنگ بزرگ و نجات بخش برای همه کسانی است که می خواهند آزاده و با عزت زندگی کنند.

  رییس جمهوری با اشاره به اینکه اسلام پس از رسول اکرم(ص) یکبار دیگر در آیینه کربلا تجلی یافت،افزود:عاشورا درس کرامت، عزت و احترام به همه انسان ها است،چنانکه حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) تا آخرین لحظه تلاش داشت کسانی را که یاران و فرزندان ایشان را به شهادت رسانده بودند و عزم به شهادت رساندن ایشان را نیز داشتند، راهنمایی و به صراط مستقیم هدایت کند.

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  شش + = 9